Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedził na przejściu policyjne BMW. Kierowca „nazbierał” sporo punków, otrzymał też wysoki mandat (wideo)

Lubelscy policjanci zatrzymali do kontroli 32-latka kierującego dacią. Mężczyzna za swoje wyczyny na drodze uzbierał 29 punktów karnych i został ukarany mandatem w łącznej kwocie 3500 złotych. Co więcej, stracił prawo jazdy.

W trakcie patrolowania drogi wojewódzkiej nr 835 lubelscy policjanci w niedzielę wieczorem w miejscowości Jabłonna zauważyli szybko jadący samochód marki Dacia.

Co więcej, kierowca bezpośrednio na przejściu dla pieszych wyprzedził policyjne BMW, a następnie jadący przed nim samochód. Mundurowi od razu zareagowali na niebezpieczne zachowanie kierującego. Policjanci dokonali pomiaru prędkości, a następnie zatrzymali pojazd kierowany przez 32-latka.

Mężczyzna pędził w terenie zabudowanym z prędkością 116 km/h. Mieszkaniec powiatu zamojskiego został ukarany dwoma mandatami karnymi na łączną kwotę 3500 złotych, a na jego konto trafiło aż 29 punktów karnych. Dodatkowo mężczyzna stracił prawo jazdy.

(fot. wideo Policja Lublin)

34 komentarze

  1. wiesniok z zamoscia po wyngiel jechoł

  2. Jeden z pierwszych baranków policzony po nowym taryfikatorze.

  3. On nie ma zatrzymanego prawa jazdy. On to prawo jazdy stracił. Jeśli będzie chciał je odzyskać, to będzie musiał przejść badania psychologiczne i od nowa zdawać egzamin na prawko.

  4. A dzisiaj rano Bolt jechał przez Krańcową i Witosa zmieniając pasy ruchu, zajeżdżając innym i nawet ani razu kierunkowskazu nie włączył.

  5. Ten to cienias. Gdzieś w Polsce koleś złapał 50 punktów i 8 tyś zł. To jest wyczyn

  6. EEE amatorka kwaśnych jabłek. Nic specjalnego

Z kraju