Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedził na podwójnej ciągłej. Był po alkoholu, w aucie znajdowały się narkotyki (zdjęcia)

Najpierw wyprzedził na podwójnej ciągłej, potem okazało się, że miał w organizmie niemal pół promila alkoholu. W trakcie kontroli policjanci znaleźli narkotyki.

W miniony weekend w miejscowości Niewęgłosz radzyńscy policjanci zatrzymali pojazd marki Volkswagen, którego kierowca podjął manewr wyprzedzania na linii podwójnej ciągłej.

Za kierownicą auta siedział 22-latek. Jak się okazało mężczyzna miał niemal pół promila alkoholu w organizmie. Pojazd nie posiadał aktualnego badania technicznego oraz obowiązkowego ubezpieczania OC. W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania. Po chwili ujawnili przy mężczyźnie kilkanaście tabletek ecstazy. Narkotyki posiadał także jeden z pasażerów volkswagena. Mundurowi znaleźli u 21-latka 30 porcji marihuany.

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wyprzedził na podwójnej ciągłej. Był po alkoholu, w aucie znajdowały się narkotyki (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

3 komentarze

  1. Coraz lepsi 😉 współczuję kary finansowej trochę go to zaboli

  2. Zabrakło dożywotniego zakazu prowadzenia, ale wszystko przed nim.
    Tak trzymać ròbta co chceta , siema.

  3. Więcej kontroli po wsiach Jeżdżo te wsioki bez prawka , OC i przeglądu — prowizorka po Polsku.

Wiadomości z info112