690 680 960

Wyprzedzanie zakończone zderzeniem trzech pojazdów (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego zderzenia trzech pojazdów na drodze krajowej nr 48. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zakończyło się ono krótkim pobytem w szpitalu jednej z osób biorących udział w kolizji.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, dwóch osobowych i ciągnika rolniczego.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 22-latek kierujący audi podjął manewr wyprzedania ciągnika rolniczego kierowanego przez 31-letniego mieszkańca powiatu ryckiego nie upewniając się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie. Widząc jadącego z przeciwka seata, gwałtownie zahamował uderzając w ciągnik rolniczy, który z kolei zderzył się z seatem kierowanym przez 42-latkę.

Po zderzeniu oba pojazdy osobowe wypadły z drogi, zaś ciągnik rolniczy z urwaną przednią osią zablokował przejazd. Do szpitala na badania została przewieziona kierująca seatem. Na szczęście okazało się, że nie odniosła ona poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 48 trwały kilka godzin. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

(fot. Policja Ryki, deblinnews.pl)

15 komentarzy

 1. Kiedy dojadę, kiedy dojadę- dojechałeś. Jechałem czasem za takim, co mu się spieszyło i komiczne były wykonywane gesty; machanie rękami, walenie w kierownicę, unoszenie ramion, niemy krzyk. Czy może być coś takiego, jak obowiązkowy test na cierpliwość?

  • Wyniki okazały się bezlitosne. Potwierdzono bowiem wstępną hipotezę o tym, że wśród posiadaczy Audi, BMW czy Mercedesów jest więcej osób o nastawieniu egocentrycznym, kłótliwych, upartych, nieuprzejmych i uważających siebie za lepszych. Nie jest to jednak kwestia samochodu, a człowieka.

 2. Fajna kolizja jak żaden pojazd nie odjechał sam z miejsca kolizji.

  • Jeżeli nikt nie doznał obrażeń, to kolizja. Bez względu na to ile tego szrotu trawi na złomowisko.
   Natomiast gdy będziesz jechał rowerem, i ktoś np. przy wyprzedzaniu sprawi, że się przewrócisz i złamiesz rękę – wtedy wtedy jest to już wypadek.

 3. OLLO Franio się na pewno z Tobą nie zgodzi ,według niego przyczyna calego zła na drogach to „ałdi „

  • Nie samo aŁdi, lecz kierujący takimi pojazdami. I nie całe zło, ale znaczna część.

   • I nawet nie wszystkich kierujących aŁdi, ale tych z notoryczną sraczką drogową, czy też – pisząc inaczej – tych, którzy swoją zabawę samochodzikiem na drodze przedkładają na bezpieczeństwo innych, które mają dokładnie takie samo prawo do korzystania z drogi.

 4. I bardzo dobrze młodemu narwańcowi ,nauczka musi być ,tylko obawiam się ze słaba i niczego go nie nauczy

 5. Krzysztof,, Ochota,,

  Narwaniec wyprzedzania nie potrafił obliczyć czasu wyprzedzenia starego,, traktora,, na egzamin z takim. Hmm… Chyba że pancia z przeciwka nagle przycisnęła,, gaz,, 😁

 6. Tak się właśnie kończy wyprzedzanie poprzedzone jazdą na tyle poprzedzającego pojazdu. Zamiast jechać z większym odstępem, bezpiecznie się wychylić i z dużą prędkością łagodnym łukiem wyprzedzić, to podjeżdża pod sam tył, ostro się wychyla i potem ciśnie, żeby nabrać prędkości. No ale przecież na kursie to uczą jak nie oblać w mieście.

 7. cztery oooo na masce,piąte za fajerą

 8. HA ha. Niech traktorzysta zrobi sobie teraz z ciągnika trojkolowiec 🙂 🙂

 9. Arystoteles Papas

  Temu 22 letniemu idiocie prawko do końca życia zabrać. A i z rok ciężkiej pracy za bezmyślność.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas