Przez niemal dwa tygodnie będą utrudnienia w ruchu na ul. Paderewskiego w Lublinie

Od najbliższego poniedziałku kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ul. Paderewskiego w Lublinie. Będą tam prowadzone prace remontowe fragmentu sieci sanitarnej.

Utrudnienia w ruchu na ul. Paderewskiego związane będą z bezrozkopowymi robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej. Kierowcy i piesi muszą liczyć się z okresowymi utrudnieniami w ruchu.

Prace będą prowadzone, w czterech etapach, w dniach od 2 marca od godz. 8.00 do godzin popołudniowych w dniu 13 marca. Odcinek objęty robotami obejmuje odcinek ul. Ignacego Paderewskiego od pętli komunikacji miejskiej przy skrzyżowaniu ul. Choiny i ul. A. Zelwerowicza do parkingu strzeżonego przy wylocie ul. Szwajcarskiej.

Zmiany w funkcjonowaniu ww. ulic sprowadzają się do: – ulica Ignacego Paderewskiego: w poszczególnych etapach będzie wprowadzone zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu, na odcinku około 30 mb, ponadto ze względu na przepompowywanie nieczystości w etapie I w dniach 02-03.03.2020 pojawi się konieczność zastosowania progów zwalniających skrywających węże z przepompowywanymi ściekami lub wodą technologiczną.

W kolejnych etapach będzie konieczność postoju sprzętu wykonawcy, który będzie powodował lokalne zawężenia. Ze względu na przepompowywanie nieczystości w etapie I w dniach 02-03.03.2020 pojawi się konieczność lokalnego zwężenia na ul. Choiny jezdni i redukcji prędkości do 30 km/h. W kolejnych etapach pojawią się lokalne zawężenia jezdni spowodowane technologiczną koniecznością dostępu do przykrawężnikowych wpustów ulicznych.

Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzonych zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, ale także na ścieżkach gruntowych, w sąsiedztwie których prowadzone będą roboty.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

 1. Fajnie, że już od pewnego czasu już nie pisze się tylko o utrudnieniach dla kierowców. Jeszcze nie tak dawno, komunikaty o utrudnieniach brzmiały tak, jakby kierowcy to była jakaś wyjątkowa kasta spośród wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 2. Ukraińska Diva cwaniaka z Opola

  O proszę… Miras na proboszcza zasiadł i od razu drogę robią. Hahahaha!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”