Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypożyczalnia strojów kąpielowych na Placu Litewskim? To był nasz primaaprilisowy żart

Wczoraj na naszej stronie pojawił się materiał z okazji 1 kwietnia. Naszym primaaprilisowym żartem był artykuł o wypożyczalni strojów kąpielowych i ręczników na Placu Litewskim.

Tradycyjnie, jak co roku, postanowiliśmy zażartować 1 kwietnia i na naszej stronie pojawił się materiał opisujący plany powstania na Placu Litewskim wypożyczalni strojów kąpielowych i ręczników. Widzieliśmy, że część osób uwierzyła w przedsięwzięcie pana Michała, przedsiębiorcy z Lublina, większość jednak nie dała się nabrać, co więcej nasi Czytelnicy w komentarzach starali się wskazać na inne biznesowe pomysły w rejonie fontann.

W prasie i telewizji od lat pojawiają się przeróżne żarty z okazji 1 kwietnia. Jednym z lepszych był materiał stacji telewizyjnej BBC, w którym pokazano szwajcarskich rolników zbierających plony spaghetti. Co ciekawe załączono materiał wideo, na którym uśmiechnięci rolnicy zbierali makaron z drzew. Stacja otrzymała tysiące telefonów z zapytaniem, jak wyhodować makaron w przydomowym ogródku.

 

2018-04-02 09:55:17
(fot. lublin112.pl, wideo YouTube MySwitzerland)

6 komentarzy

  1. A ja już kupiłem czeoeki kąpielówki 😉

  2. ja już na alledrogo stringi na wory zamówiłem 🙁

  3. No naprawdę, boki zrywać. Śmiałem się z dziadkiem do utraty tchu i dziadek wygrał!

  4. Jak to przeciez na początku artykułu pisało że to nie jest żart. Wy nawet żartować nie umiecie . Żarty mają być śmieszne i bawić obie strony.

  5. A JA juz Brajanowi obiecalem basen co 2 dni w wakacje jak tak mozna;/

  6. ja już chciałem kupić 2 komplety takie ładne różowe w misie mieliśmy z bimmerkiem chodzić

Z kraju