Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł z łódki w trakcie wędkowania. Świadek zaalarmował służby (zdjęcia)

W miniony piątek na zbiorniku wodnym w miejscowości Podedworze wędkarz wypadł z łodzi. Wszystko widział świadek, który zaalarmował służby ratunkowe. Wyciągnięty z lodowatej wody mężczyzna był bardzo zziębnięty. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed południem na zbiorniku wodnym w miejscowości Podedworze w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że z łodzi znajdującej się na środku zbiornika wodnego wypadł wędkarz. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– 45-latek wypłynął łódką na środek zbiornika wodnego. W trakcie łowienia ryb, nagle stracił równowagę i wypadł z łódki do lodowatej wody. Mężczyzna próbował samodzielnie odwrócić łódkę. Będący na miejscu świadek zdarzenia widząc całą sytuację powiadomił dyżurnego parczewskiej komendy – relacjonuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

W rejon zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy przybyli jednoczenie ze strażakami OSP Podedworze. 45-latek był zanurzony w wodzie do pasa.

– Szczęśliwie, 45-latek został przetransportowany do łodzi strażaków. Po zbadaniu przez ratowników medycznych okazało się, że nie wymaga hospitalizacji – dodaje sierżant sztabowy Anna Borowik.

Wypadł z łódki w trakcie wędkowania. Świadek zaalarmował służby (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

4 komentarze

  1. Ile promili?

  2. cały sprzęt poszedł jak kamień w wodę. Także wędkarz zapamięta swoja wyprawę na ryby.

  3. Miał siatki

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo