Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł z drogi renaultem i zatrzymał się w zaroślach. Groźne zdarzenie drogowe na ul. Wrotkowskiej (zdjęcia)

W czwartek po południu na ul. Wrotkowskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu osobowego wypadł z drogi i zatrzymał się w zaroślach.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 18 na ul. Wrotkowskiej, na pasie w kierunku ul. Diamentowej, na wysokości sklepu Kaufland.

Kierujący pojazdem osobowym marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pas zieleni, minął słup, przeleciał przez chodnik i drogę dla rowerów, a następnie zatrzymał się w pobliskich zaroślach.

Na miejscu interweniowała policja oraz zastęp straży pożarnej. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, nie ma utrudnień w ruchu.

Kilka dni temu w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Wówczas kierowca uderzył w słup latarni: Było za szybko na zakręcie. Peugeot uderzył w słup latarni (zdjęcia)

Wypadł z drogi renaultem i zatrzymał się w zaroślach. Groźne zdarzenie drogowe na ul. Wrotkowskiej (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. ludzie chyba specjalnie kopiują to co zobaczą. nie pamiętam żadnych zdarzeń drogowych na tym łuku, a tu kilka dni temu wypada ktoś dostawczakiem i już dziś powtórka…

 2. Może to ten sam miszcz prostej 😉

 3. Słupa nie scią bo go już załatwili w ten weekend ktoś inny więc szukał innej przeszkody..!!

 4. do „gorszysort” :
  Tak,słupa nie ” scią „.
  ” ŚCIĄŁ ” !!!
  A ty lepiej poszukaj słownika ortograficznego???

 5. Strach pomyśleć gdzie by się zatrzymał jakby tych zarośli nie było…

 6. Miszcz renaulta ucieka buhehe

Z kraju