Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

W wypadku w powiecie stalowolskim zginął mieszkaniec naszego województwa. Kierowca opla miał ponad 2 promile

W czwartek pod Zaklikowem, w powiecie stalowowolskim, zginął w wypadku drogowym mieszkaniec naszego województwa. Kierowca opla miał ponad 2 promile.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek 12 lutego pod Zaklikowem w powiecie stalowowolskim. Auto kierowane przez 30-letniego kierowcę na prostym odcinku drogi zjechało na pobocze, następnie dachowało i uderzyło w drzewo. Pojazd stanął na kołach.

W aucie podróżowało trzech mężczyzn, mieszkańców powiatu kraśnickiego. Dwóch z nich, kierowca i pasażer z tylego siedzenia, wyszło z wraku o własnych siłach zaś pasażer siedzący z przodu nie dawał oznak życia. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli z rozbitego pojazdu 33-latka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Badanie alkomatem wykazało u 30-letniego kierowcy i 31-letniego pasażera po ponad 2 promile alkoholu. Obaj trafili do szpitala. Trwa śledztwo, które ustali dokładne okoliczności zdarzenia.

Kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

2015-02-14 09:19:48
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Szkoda zycia. Mlody byl. Jazda z pijanym kierowca jest jak gra w rosyjska ruletke. On zagral. Przegral.

  2. Dwaj z promilami, to pewnie i trzeci też . Więc zmierzył się z śmiercią . Zostanie tylko po nim klepsydra.

  3. opuszczone samochody w Polsce

    wie ktoś kto to był ??? jechali może do krakowa ???

  4. Zgodnie z oczekiwaniami umiejących czytać członków rodzin poszkodowanych napiszę (choć myślę inaczej): tacy , porządni, tacy dobrzy ludzie, kochani synowie, ojcowie, abstynenci od urodzenia…
    A tacy durnie.

  5. zagrożenie z drogi zostało usunięte… oby na długo 🙂

  6. Zdecydowanie za małe kary za jazdę po pijaku. Mordercy drogowemu bo tak trzeba go nazwać, po pijaku, i tylko 12 lat mu grozi, a znając wykładnie sprawiedliwości naszych sądów dostanie 2 lata w zawieszeniu i dalej będzie mordował.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo