Wypadkowy wieczór na drogach regionu. Jest wielu rannych

Po opadach deszczu, jakie od rana występowały w naszym regionie, pogorszyły się warunki do jazdy na drogach. W wielu miejscach doszło do wypadków i kolizji.

Sobotni wieczór na drogach województwa lubelskiego przebiega pod znakiem licznych wypadków i kolizji. Z poważniejszych zdarzeń warto wymienić zderzenie dwóch busów i samochodu osobowego, jakie miało miejsce na drodze krajowej nr 74 w pobliżu przejścia granicznego z Ukrainą w Zosinie w powiecie hrubieszowskim. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, jaki miał miejsce na drodze krajowej nr 82 Lublin – Włodawa w miejscowości Głębokie w powiecie łęczyńskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejscu cały czas trwają czynności policjantów, którzy ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Trwa też akcja ratunkowa przy kolejnych dwóch wypadkach. Około godziny 19:35 na drodze krajowej nr 48 Moszczanka – Kock w miejscowości Wola Blizocka samochód ciężarowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ciężarówka przewoziła gaz. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doszło do rozszczelnienia. Ciągnik po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu. Ratownicy medyczni udzielają pomocy traktorzyście.

Z kolei w miejscowości Potok na drodze powiatowej nr 1415 Ryki – Kłoczew samochód osobowy przejechał po leżącej na środku drogi osobie. Na miejscu pracują strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na chwilę obecną nie ma jeszcze informacji na temat osoby poszkodowanej.

Policjanci interweniują również przy zdarzeniu drogowym w miejscowości Struża Kolonia w powiecie świdnickim. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm audi wpadło do rowu. Jak nam przekazano, na miejscu zastano tylko samochód osobowy bez kierowcy, który najprawdopodobniej oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności w tej sprawie.

Trwa też akcja ratunkowa na drodze wojewódzkiej nr 812 Krasnystaw – Chełm. W rejonie miejscowości Krupe samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu pracują strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-09-22 20:42:20

Zobacz również

10 komentarzy

  1. To po co wyłażą z domów i jeżdzą. w taka pogode siedzi sie i pije wódkę ze znajomymi w domu a nie wyjeżdza na droge. na droge to jak jest slonce bo wtedy jest lanss e360 535d

  2. po co wykjeżdzaja na droge ? w sobote sie siedzi i sie pije a nie sie szlaja po drogach . zwlaszcza w taka pogode

  3. To co będzie w zimie…

  4. Deszczyk spadł i już wysyp wypadków ..to co to będzie jak spadnie śnieg ? argagamedon i akopalipsa

  5. Jak spadnie śnieg ,to będzie jak co roku …dzwon za dzwonem ,bo pseudo-kierowcy w swoich full wypas brykach ,będą jak zwykle zapierd…lać jak po suchym i będą zdziwieni że na sniegu auto nie hamuje tak jak na suchej jezdni … szok

  6. to wina PiSS

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)