Wypadek z udziałem trzech aut na trasie Łęczna – Włodawa. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zablokowany jeden pas jezdni i spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 82 koło Łęcznej. Na miejscu wypadku pracują policjanci i strażacy.

Do wypadek doszło w niedzielę około godziny 13 w miejscowości Stara Wieś koło Łęcznej. Na drodze krajowej nr 82, na odcinku Łęczna – Włodawa, zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w kierunku Łęcznej. Kierujący volkswagenem młody mężczyzna z impetem wjechał w tył zatrzymującego się przed nim audi, które z kolei uderzyło w peugeota.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jest jeden pas jezdni. Wprowadzono ruch wahadłowy.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Standard na tej drodze. Ciśnie każdy jak głupi, a kierowcy „patelni” to już całkiem czują sie bezkarnie. Na rondzie wymuszenia, wyprzedzanie na ciągłej, wyprzedzanie na czołówkę. A policji brak. Znaczy się są ale pewnie trzymają sztame. Nie bronię tego kierowcy, ale policja powinna dużo częściej stać na dk82 bo to co niektórzy wyprawiają to się w głowie nie mieści.

    • Mój drogi xxx co ma piernik do wiatraka z tego co sie orientuje to na tej drodze nie ma ronda. Najbliższe jest 7 km od miejsca wypadku czyli w Łęcznej. I dla twojej wiadomości policja często stoi przy tej drodze.

  2. Zarówno Audi i Peugeot stały w miejscu, ponieważ kierowca auta przed nimi chciał skręcić w lewo i przepuszczał samochody z naprzeciwka

  3. Tylko kierujący pojazdem Audi nie posiadał świateł stop. Widziałem jak wyprzedzał jak wariat i świateł nie było.

    • Tylko kierujący vw ponosi całą winę. Zresztą policja bezsprzecznie to rozstrzygnęła. Światło stopu audi miało działające i jakoś bez śladów hamowania zatrzymało się za peugotem. Natomiast vw raczej się po prostu zagapił a głupie tłumaczenie kierowcy że nie widział świateł stopu…. jak miał widzieć jak audi się zatrzymało.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021