690 680 960

Wskoczył do wody i zniknął pod powierzchnią. Kolejna osoba utonęła w Jeziorze Białym

Tragicznie w skutkach zakończył się pobyt nad jeziorem Białym dla 58-letniego obywatela Białorusi. Po tym jak wskoczył do wody, zaczął tonąć. Jego życia nie udało się uratować.

W sobotę po godzinie 20 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadnięciu mężczyzny z rowerka wodnego na Jeziorze Białym koło Włodawy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, 58-letni przebywał obywatel Białorusi przyjechał wraz ze znajomymi do Okuninki. Przez cały dzień spożywali oni alkohol. Wieczorem mężczyzna postanowił popływać na rowerku wodnym.

Jak wynika z relacji świadków, kiedy znajdował się kilkadziesiąt metrów od brzegu najprawdopodobniej wskoczył do wody. Wtedy zaczął tonąć. Na pomoc ruszyły przypadkowe osoby, które wyciągnęły 58-latka na brzeg.

Pomimo przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo – oddechowej życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł on zaraz po przewiezieniu do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. zwiedzajlubelskie.pl)

6 komentarzy

 1. Prędzej hertz szlag.

 2. Głupi uśmiech na piance piwa

  To sobie popił…wódy i wody…
  Nie musiałem czytać do końca tego artykułu… Wystarczył nagłówek…

  • Może by przeżył jak by było ostrzeżenie „Nie oddychać pod wodą”…
   Rodzina powinna pozwać właściciela jeziora…

 3. W tym roku Białe prowadzić selekcję naturalną za całe pojezierze, który to już z kolei ?

 4. A jaka to tragedia,jak spełnił tylko swe marzenia po pijaku.Brawo tak trzymać.

 5. nad Białym jest alkoholowy raj można pić co się chce i gdzie się chce nawet na plażach ratownicy nie zwracają uwagi bo musieliby 90% osób wyprosić a tak jest pozwolenie patroli nie ma jest zabawa

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas