Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek lubelskich motocyklistów w Okunince. Jeden nie żyje, drugi w szpitalu

Tragicznie zakończył się wypadek dwóch motocyklistów w okolicach Okuninki nad jeziorem Białym. Jeden z mężczyzn zginął, drugi został ranny.

129 komentarzy

  1. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu na Majdanku w piątek 27 maja o godzinie 15:00

  2. Liczylem to motocyklista nr 46 b. Czarna cyfra..

  3. Wiadomo coś na temat poszukiwania uczestnika wypadku z audi ? ?? Podobno był znany nr rej albo chociaż początek ? Czy to tylko plotki ?Jeśli miałby czyste sumienie to sam zgłosiłby się na policję żeby przedstawić swoją wersje wydarzeń a skoro się ukrywa to ma poczucie że był sprawcą albo był na bani ew ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów z jakiegoś powodu.A swoją drogą czy tak ciężko sprawdzić wszystkie audi A4 w okolicach Włodawy w takim czy takim kolorze skoro trzeci motocyklista to widział to zna kolor.Podobno już wcześniej im zajeżdżał (gdzieś pisali ale może to plotki) więc ktoś coś musiał widzieć.

  4. Nie rozumiem jak mogą być takie komentarze w obliczu tragedii, która dotknęła jego rodzinę. Wiem, że to był wspaniały człowiek i na pewno chciałby cieszyć się dalej życiem. Wyrazy współczucia dla jego rodziny. [*][*][*]

  5. Wyrazy wspolczucia , znalam Tomka z pracy. Naprawde rowny Gosc. Spoczywaj w spokoju.

  6. Tyle jadu nad czyimś grobem to tylko w polsce. A potem co drugi do kościoła poleci,padnie na pysk i będzie się modlił bo święty. Zanim zwalisz winę na motocykliste to może przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz kto komu zajechał drogę czy motor samochodowi czy na odwrót (czytanie ze zrozumieniem się kłania) a potem gadaj. Nie zawsze prędkość na motorze to 200+,czasem mała prędkość i olewcze podejście kierowcy samochodu (po co mi lusterka i patrzenie w nie) może doprowadzić do nieszczęścia. Sama widziałam takie przypadki i mnie dotknęły osobiście że ktoś wyjeżdża i nie patrzy czy ktoś inny jedzie,albo wyprzedza i nie spojrzy nawet w lusterko bo na lawym pasie pusto. :/ zastanówcie się ludzie bo po prostu aż szlak trafia jak się czyta takie brednie co tu piszecie. I jeżeli tak wygląda to wasze katolickie miłosierdzie to cieszę się że jestem ateistką.