Wyjechała wprost przed nadjeżdżające audi. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po wypadku, jaki miał miejsce na Felinie, całkowicie zablokowana jest ul. Franczaka „Lalka”. Na miejscu pracują policjanci. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 14 na ul. Franczaka „Lalka” w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Jagiellończyka i Skalskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała poruszała się od strony ul. Jagiellończyka. Wjeżdżając na skrzyżowanie wyjechała wprost przed nadjeżdżające od strony Kalinówki audi. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z toyoty przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane.

(fot. lublin112, nadesłane – Katarzyna, Maciej)

Zobacz również

14 komentarzy

  1. Dopuki to skrzyżowanie nie zostanie przebudowane doputy będą tam takie sytuacje. Nie ma tam tygodnia bez dzwona. W godzinach zwiększonego ruchu ciężko jest wyjechać z jednego jak i z drugiego osiedla. Nie wiem czy to światła czy też rondo, ale musi się ktoś w końcu tym zainteresować a może potrzeba do tego prawdziwej tragedii… Sami oceńcie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie