Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechał z posesji, potrącił dwie rowerzystki

Wczoraj po południu w Zamościu doszło do wypadku z udziałem dwóch rowerzystek. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego audi.

Do wypadku doszło w czwartek po południu na ul. Lipskiej w Zamościu. Policjanci ustalili wstępnie, że 22-letni mieszkaniec gminy Sitno, kierując audi, wyjeżdżając z terenu niezabudowanej posesji potrącił dwie rowerzystki, które poruszały się drogą dla rowerów.

– W wyniku zderzenia 46-letnia mieszkanka Zamościa doznała urazu nogi, jej 18-letnia córka nie odniosła obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

2017-08-25 17:32:47
(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

  1. I co dziady macie ból pupki ? Bimmer cos nie piszą o twoiej beemie co ci sprzedałem owinięta 3 razy na drzewie a ty lyknales jak bocian żaby ? hehe ja mam merca s600 6.0v12 w samej benzynie dziady żadne lpg dla ubogich czy tez diesle do traktorów ! Dziady tyle co płace za swoje ubezpieczenie i paliwo to bym kupił wasze biedne samochody i bym do kasacji wysłał dziady wy , jade pojeździć z chłopakami ze starowy po mieście moze jakieś świnie bedą a wy redtubika włączcie

  2. Jestem panem w mojej wsi, bo mom ałdi tdi…

  3. Z tym wyjazdem z posesji czy osiedla jest kłopot. Mam podobny. Wyjeżdżając na ulicę JP II, spoglądam w lewo a często od prawej ścieżką rowerową pędzą rowerzyści. I nie widać ich dopóki nie wyjadę. Choć naprawdę uważam to oni jednak też powinni uważać. Kiedy ja jadę rowerem to uważam na takich wyjazdach. Współczuję zderzenia.

  4. Kierowca z przedziału 18-24, aldi, „przedmieścia” Zamościa. Jakieś wnioski?

  5. Jak by tak zatrzymywali prawo jazdy policjantop za takie przewinienia a nie nagrafzaja ich poiczeniem

  6. powinni na ścieszkach rowerowych wprowadzić obowiązek jazdy rowerem z włączonymi światłami dziennymi oraz kamery lub lokalizatory gps z zapisem danych i wiadomo by było kto z jaką prędkością się poruszał.
    a tak kierowca samochodu winny.