Wyjechał BMW z drogi podporządkowanej i zderzył się z motocyklem. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W niedzielę po południu w miejscowości Długi Kąt doszło do poważnego wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym motocykla. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 14 w miejscowości Długi Kąt w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na skrzyżowaniu, w tym motocykla.

Policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni kierowca samochodu marki BMW, po początkowym zatrzymaniu się na skrzyżowaniu, nagle wyjechał z drogi podporządkowanej uderzając w jadący drogą z pierwszeństwem jednoślad marki Yamaha. Motocyklem kierował 31-latek i przewoził na jednośladzie 28-letnią pasażerkę. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl uderzył w znajdujący się w rejonie skrzyżowania samochód marki Citroen, którym kierował 32-latek.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby podróżujące motocyklem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Mundurowi ze względu na uszkodzenia zatrzymali dowody rejestracyjne wszystkich trzech pojazdów. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biłgoraj)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Apoloniusz Pierdółko Pierwszy

  I znowu BMW… jednak w trosce o dobre imię tej marki, właściciele tej szanownej firmy nie powinni sprzedawać swojego produktu w Polsce – zwłaszcza nieopierzonym gnojkom

 2. 21 latek w bwm niczego dobrego nie wróży.

  • Zatrzymali dowody rejestracyjne . A dlaczego małolat z BMW nie ma zatrzymanego PJ ? Niech by sąd ocenił to jego zachowanie w którym okaleczył dwoje niewinnych osób .

  • Niestety wygląda na to, że ten samochód natychmiast odbiera rozum także starszym i bardziej doświadczonym. Musi w nim być jakaś instalacja do ogłupiania kierowcy.

 3. Zamiast kupić gówniarzowi jakiegoś stukonnego pierda na start to tatuś przysponsorował białą kupetkę dwieście kuca, efekt do przewidzenia

  Najlepsze, że w kasiastych rodzinach to takie wątki się rozchodzą momentalnie po kościach (bynajmniej nie połamanych gnatach motocyklisty i pasażerki) i zaraz młody będzie szukał czegoś noszego i szybszego, bo zgodnie z ojcem VATowcem zgodnie uznali już 5 minut po wypadku, że wszystkiemu winna była za mała p*zda pod prawym pedałem. Pustki w głowie małolata nawet nie brali pod uwagę.

 4. Fundacja pomocy Niedacznikom z BMW

  stan umysłu i nieudacznik

 5. Otwórzcie oczy zacznijcie myśleć na drogach

  Szkoda że nikt nie patrzy z tej strony że motocyklistów również obowiązują przepisy drogowe miedzy innymi dotyczące prędkości. Nikt nie kazał jechać z prędkością znacznie przekraczającą limit na drodze. To jak jeżdżą między samochodami i później się dziwią że lądują w szpitalu albo na cmentarzu. Żenada.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!