Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie wyhamował land roverem, uderzył w tył mazdy

W niedzielę po południu na ul. Nadbystrzyckiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują spore utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17 na ul. Nadbystrzyckiej, na wysokości Politechniki. Kierujący pojazdem marki Land Rover, jadąc w kierunku ul. Zana, nie wyhamował za pojazdem marki Mazda, którego kierująca zatrzymywała się. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Jak się okazało w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. W chwili obecnej występują utrudnienia z przejazdem na pasie od strony centrum.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zderzenia pojazdów.

2018-09-16 17:53:22
(fot. nadesłane Agnieszka, lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Mazda pomarszczona jak skorupka z jajka a temu deczko maska i tablica aby odpadła.Ktoś kto kordynuje służby powinien bardziej oszczędzać kasę.Poszkodowanych brak, płyny nie wyciekają a służby na miejscu a gdy młody człowiek umiera bo ma udar to juź nie ma pośpiechu.

  2. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

    Widzisz, lanrover’zaku? Cza ci było tuż na zderzaku jechać?
    A jakby zamiast tej piazdy z mazdy stał przedszkolak z lizakiem w niewinnym pyszczku?

  3. Pewnie jeszcze przekładany anglik.

    • Tak, naukowo stwierdzono, że samochody w których nie ma kierowcy, a autem kieruje pasażer, są w Polsce wielce niebezpieczne.

Wiadomości z info112