690 680 960

Wyczyny kierowców na drodze wojewódzkiej nr 747 oraz drogach Opola Lubelskiego (zdjęcia)

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy zdjęcia wykonane na drogach powiatu opolskiego oraz drodze wojewódzkiej nr 747. Widać na nich rażące łamanie przepisów ruchu drogowego. Takie zachowania na drodze mogą prowadzić do tragicznych w skutkach wypadków.

Na drodze wojewódzkiej nr 747 na odcinku Lublin – Opole Lubelskie w ostatnich miesiącach doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych, w tym ze skutkiem śmiertelnym.

Głównym grzechem kierowców poruszających się tą trasą jest nadmierna prędkość, a także wyprzedzania w miejscach niedozwolonych. Na naszym portalu w ciągu roku opisaliśmy kilkadziesiąt zdarzeń drogowych, do których doszło na odcinku pomiędzy Lublinem a Opolem Lubelskim.

Niestety, opisywane wypadki nie działają na wyobraźnię niektórych kierowców lekceważących przepisy ruchu drogowego. Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy kilka kadrów z nagrań zarejestrowanych na drodze wojewódzkiej nr 747 oraz drogach Opola Lubelskiego. Takie zachowania na drodze są przyczyną groźnych wypadków.

– Są to zdjęcia z niewielkiego okresu prezentujące sposób jazdy i wyprzedzania kierowców na jednej tylko trasie, drodze wojewódzkiej nr 747 oraz drogach Opola lubelskiego. Tak jakby ktoś się pytał, jak dochodzi do zdarzeń drogowych – napisał Czytelnik.

(fot. nadesłane)

30 komentarzy

  1. Powinni pozwać go do sadu że publikuje zdjęcia właściciela pojazdu bez jego zgody i zażądać zadośćuczynienie na cele charytatywne. Ten wideorejestrator jest bez atestu .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!