690 680 960

Wszedł do sklepu bez maseczki. Nietrzeźwy 21-latek chwilę wcześniej siedział za kierownicą audi

Policjanci z Włodawy postanowili wylegitymować mężczyznę, który wszedł do sklepu bez maseczki. Jak się okazało 21-latek był nietrzeźwy, a chwilę wcześniej podjechał pod punkt handlowy samochodem.

Do zdarzenia doszło minionej nocy na terenie powiatu włodawskiego. Policjanci podjęli czynności wobec 21-latka z gminy Włodawy, kiedy ten podjechał swoim audi pod jeden ze sklepów, a następnie poszedł robić zakupy bez założonej maseczki.

W trakcie legitymowania funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem. 21-latem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, na jaw wyszło, że mieszkaniec gminy Włodawa nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia, konsekwencje finansowe oraz zakaz kierowania pojazdami.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. włodawska patologia

 2. gdyby miał maseczkę to psie nosy nic by nie poczuły

 3. A jakby miał maseczkę to i pijany by mógł jeździć.

 4. Jak miałem 21 lat to pracowałem ciężko żeby kupić sobie nową oponę do roweru.

  • Dodatkowa opona do mózgu też by nie zaszkodziła. A od dobrego hłopaka się odczepcie, skoro chwilę wcześniej intensywnie dezyfekował jamę ustną, to oczywistym jest, że maseczka mu niepotrzebna.

 5. Przypałowiec.

 6. 50 dawek szczepienia

  najważniejsze że bez maseczki a że pijany może zaszczepiony

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas