690 680 960

Wszczął awanturę i zaatakował nastolatkę nożem. Odpowie za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad bliskimi

61-letni mieszkaniec gminy Milejów odpowie przed sądem za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad bliskimi, a także za znieważenie interweniującego funkcjonariusza. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Milejów policjanci otrzymali w miniony piątek. 50-latka, którą mundurowi zastali na miejscu przekazała, że jej konkubent będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał ją oraz jej małoletnią córkę, popychał i kopał, a także groził pozbawieniem życia.

W pewnym momencie sięgnął po nóż kuchenny, którym skaleczył nastolatkę. Ponadto mężczyzna zabrał dowód osobisty i prawo jazdy kobiety, a następnie spalił je w piecu. W trakcie interwencji 61-latek, znieważył jednego z policjantów, wyzywając go słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że agresor znęcał się nad kobietą i dziećmi od 2016 roku. Zebrane w tej sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie 61-letniemu podejrzanemu zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad konkubiną i jej nastoletnią córką oraz znęcania się psychicznego nad synem, zniszczenia dokumentów, a także znieważenia policjanta.

W stosunku do 61-letniego mieszkaniec gminy Milejów, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

(fot. Policja)

8 komentarzy

  1. To pooco sjedzjala z taki zwyrolem sama sobje winna widac rze niekture lubiom byc bite

  2. To ten bałwan z przystanku w Milejowie?

  3. Dziwne. Siedzieć tyle lat z takim konkubentem? Przecież tego kwiatu jest pół światu.

    • Pańcia malowana i vice verse , wiele jest takich ” pańć malowanych” co by jak pasoźyt źyło i jeszcze roszczenia ma.Źyłem z takim ” wampirem energetycznym ” i nic nie przemawiało do pustego łba. Gdy zaczeła rźnąć ofiarę , zabrałem szczoteczkę i zostawiłem g*****

  4. W takiej sytuacji, jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się z domu męża, kochanka (niepotrzebne skreślić), jest oskarżenie go, o molestowanie, albo groźby karalne, dla poparcia tego można jeszcze dodać, że używał słów powszechnie uznanych za obelżywe, a luksusem jest pokazać obdukcję lekarską z własnoręcznie zrobionymi sobie siniakami.
    A potem mieć nadzieję, że jak po kilku latach odsiadki wróci, to bedą żyć dłuuugooo i szcęśliwie.

  5. Men ,chyba to ty kopa dostałeś skoro nadal cię boli …..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej