Wskoczyła do zalewu, chciała popełnić samobójstwo. Uratowali ją policjanci

W nocy z niedzieli na poniedziałek kraśniccy policjanci uratowali 31-latkę, która chciała popełnić samobójstwo. Kobieta trafiła do szpitala, obecnie życie kobiety nie jest zagrożone.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 3. Policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie od dyżurnego infolinii dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w Nowym Sączu. Był on w kontakcie z kobietą, która usiłowała popełnić samobójstwo. Z przekazanych informacji wynikało, że jest ona w głębokiej depresji i zażyła dużą ilość środków farmaceutycznych, a także zamierza się utopić.

Ustalono, że kobieta znajduje się w rejonie zalewu w Kraśniku. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy podczas patrolowania brzegu, natrafili na kobietę znajdującą się na grobli zbiornika. Zanim mundurowi do niej dotarli, kobieta wskoczyła do wody.

Policjanci natychmiast podjęli akcję ratunkową i po chwili wyciągnęli ją z wody. Stan fizyczny i psychiczny kobiety wskazywał, iż wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. 31-letnia mieszkanka Kraśnika została przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. W miejscu gdzie 31-latka została odnaleziona policjanci zabezpieczyli puste opakowania po lekach oraz niedopitą butelkę alkoholu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów życie kobiety nie jest zagrożone.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Brawo Policja miejmy nadzieję że dotrze do niej powaga tej sytuacji

  • Skąd wiesz czy na przykład nie zgłaszała wcześniej przemocy członka rodziny wobec niej albo czegoś podobnego? Może do tej pory jej zgłoszenia „olewano”,począwszy od MOPR na Policji kończąc? Dla mnie była to desperacka próba zwrócenia uwagi na swoje problemy,bo gdyby chciała naprawdę ,to by nie czekała na przyjazd patrolu.

 2. Z dobrobytu który w naszym kraju oferuje rząd!

  • Smutne ale prawdziwe, od kilku lat już o tym mówię, a liczba ofiar rośnie z roku na rok, więc coś raczej jest na rzeczy, tylko nikt o tym jawnie nie chce powiedzieć.

 3. Jedna przynajmniej mądra i nie lazła pod pociąg czy samochód zeby narobić niczemu nie winnym ludziom problemów

 4. Brawa dla policji , aby takich policjanow wiecej bylo

 5. powinna pokryć koszty akcji ratunkowej,wtedy może coś by dotarło do łba

  • Po prostu chciala skonczyc swoje zycie. Do to niej dotarlo.

  • Jaki podły komentarz.Chora kobieta, tragedia a ten tylko o sobie, bo co policja pewnie powinna pomagać tobie a nie komuś innemu czy tak? Co tydzień jesteś w kościele pewnie?Zgadłam?

 6. Ewidentnie potrzebowała pomocy i w ten sposób postanowiła zwrócić na siebie uwagę. Jeśli by chciała strzelić samobója to nie gadała by o tym tylko to zrobiła …

 7. Ciekawe kto ja do tego czynu pchnął? Żal biednej kobiety. Ktoś chyba jest temu winien? Nikt bez powodu takich rzeczy nie robi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online