Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wracała pijana z dyskoteki do domu. Dwóch mężczyzn odpowie za zgwałcenie 24-latki

Trwa śledztwo w sprawie doprowadzenia bezradnej kobiety do obcowania płciowego. Do zdarzenia doszło w wakacje w centrum Lublina. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn.

Prokuratura Rejonowa Lublin Północ prowadzi śledztwo w sprawie wykorzystania seksualnego 24-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło nad ranem w niedzielę 13 sierpnia przy ul. Okopowej w Lublinie. Kobieta bawiła się w jednym z okolicznych klubów muzycznych. Spożywała tam również alkohol.

Po zakończeniu imprezy wyszła z budynku i skierowała się w stronę miejsca zamieszkania. Wtedy, jak wskazują śledczy, podeszło do niej dwóch mężczyzn. Wykorzystując jej bezradność wynikającą z upojenia alkoholowego skłonili ją, aby wsiadła z nimi do samochodu. Wówczas zaczęli się do niej dobierać.

Kobieta została wykorzystana seksualnie w samochodzie, następnie mężczyźni mieli ją zabrać do jednego z mieszkań, gdzie sytuacja się powtórzyła. Po wszystkim 24-latka udała się na policję, gdzie zgłosiła całą sprawę. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności, które doprowadziły do ustalenia a następnie zatrzymania 36 i 40-latka.

Starszy z mężczyzn usłyszał zarzuty doprowadzenia bezradnej kobiety do obcowania płciowego i decyzją sądu został osadzony w tymczasowym areszcie. W przypadku młodszego chodzi o poddanie się innej czynności seksualnej. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Obaj podejrzani nie przyznają się do winy. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

19 komentarzy

  1. Witam czytając owe komentarze tak się zastanawiam kto je pisze po je b czy bezmózgi dureń nie ważne trzeźwa czy napruta gwałt to gwałt pod warunkiem że został bezsprzecznie potwierdzony przez lekarza bo wiele tego typu gwałtów to chęć odwetu na facecie gdzie się potem okazuje że bara bara było lecz za zgodą

  2. Zamknijcie te komentarze, szambo z mózgów tych kretynów już wystarczająco wybiło.

  3. Za pochwalanie popełnienia przestępstwa grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 255 par. 3). 
    I tego wam życzę.