690 680 960

Wpadli seatem do rowu, nie mogli wysiąść z auta. Dwóch pijanych mężczyzn znalazło się w potrzasku

Wpadli seatem do rowu i nie mogli wyjść z pojazdu, ponieważ drzwi z jednej strony zablokował przepust, z drugiej zaś drzewa. Nietrzeźwym mężczyznom pomogli opuścić auto interweniujący na miejscu policjanci.

Lubartowscy policjanci nad ranem otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z ulic w Lubartowie stoi w przydrożnym rowie pojazd osobowy marki Seat.

Mundurowi za wiaduktem przy ul. Krańcowej zauważyli pojazd, a w środku dwóch mężczyzn. Kierujący tak niefortunnie wjechał do rowu, że z jednej strony drzwi blokował przepust, a z drugiej drzewa. Kierowca i pasażer nie mogli się wydostać na zewnątrz.

Funkcjonariusze pomogli mężczyznom wyjść z pojazdu. Jak się okazało obaj byli nietrzeźwi, mieli po ponad 2 promile alkoholu. Seat został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Wkrótce 40-latek przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego oraz jazdę bez wymaganych uprawnień. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubartów)

5 komentarzy

 1. a szyberachem nie mogll wyjść ?

  • Tera najmundrzejszy @Franio komenduje,cicho tam

   Może to był szyberdach co się uchylał a nie otwierał. Przez uchylony to mogli tylko siuśka spuścić widząc gołą laskę.

 2. Na to żeby wyjść przez okna lub szyberdach ich inteligencja już nie wpadła.

 3. Ale łosie.

 4. Dwóch pijanych mężczyzn znalazło się w potrzasku – i bardzo dobrze sie stało, bo nie mogli „dać w długą”, a potem przysięgać, że ich tam nie było gdzie byli.

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas