690 680 960

Wpadł do rowu pojazdem dostawczym. Schował się w zaroślach, był nietrzeźwy

W minioną niedzielę w miejscowości Dębowa Kłoda kierowca pojazdu dostawczego wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i ukrył się w pobliskich zaroślach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu dostawczego wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejscu policjanci w pozostawionym firmowym pojeździe marki Ford Transit ujawnili wypisany mandat z danymi mieszkańca gminy Siemień. Policjanci zaczęli ustalenia, co aktualnie dzieje się z adresatem wystawionego mandatu, jak też powiadomili o zdarzeniu właściciela pojazdu.

Po kilku minutach sprawa się rozwiązała, bo mundurowi znaleźli w przydrożnych zaroślach schowanego 42-latka. Jak się okazało, to on jechał dostawczakiem. Do niego też należał mandat.

Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało u niego w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Gdy dojdzie do siebie, usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali już jego uprawnienia do kierowania pojazdami.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Spryciarz. Niech mówi, ze byl w szoku i poszedl w krzaki, zeby sie napic.

  2. Jaki spryciarz? Spryciarz to by podpalił grata lub zwiał na wstecznym😁

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie