Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Włamali się do samochodu i ukradli dzieciom prezenty na święta. Nagroda za wskazanie sprawców

Jak się okazuje złodzieje nie mają już żadnych skrupułów. Po włamaniu się do samochodu, zabrali znajdujące się tam prezenty dla dzieci.

38 komentarzy

 1. Abstrahując od pasków na mordach – kto zostawia rzeczy w samochodzie na noc? Przecież to proszenie się o włam.

 2. Właśnie czego ryja mają zakryty ? Gość, który przywłaszczył sobie saszetkę w pełnej krasie. A te parówy mają paski.
  Może redakcja się wreszcie zdecyduje.

  • Niestety takie mamy w naszym kraju prawo. Aby wizerunek złodzieja mógł zostać upubliczniony, zgodę musi wydać na to sąd. Tego typu sprawy trwają dość długo i często właśnie dlatego dopiero po kilku miesiącach są publikowane komunikaty o poszukiwaniach. Tutaj sprawa jest „bardzo gorąca”, ponieważ kradzież z włamaniem miała miejsce przed kilkudziesięcioma godzinami. Do tego to sam pokrzywdzony stara się zrobić wszystko co w jego mocy, aby pomóc w zatrzymaniu sprawców. Dlatego też częściowo twarze musiały być zakryte. Jednak nie oszukujmy się, jeżeli ktoś zna owych mężczyzn bez problemu jest w stanie ich rozpoznać.

   red.

 3. To jest banda DROMBO ?

 4. I co człekokształtne, bezmózgowe pasożyty jesteście dumni ?!!!!!!!!

 5. To te chłopaki z firmy Szlachta nie pracuje

 6. Przepraszam bardzo, ale czy w szanowne redakcji ktoś myśli? Jak rozpoznać ludzi z zakrytymi gębami?

  • Sprawa dzisiaj trafi na policję. Nie możemy publikować twarzy, ponieważ jest to materiał od Czytelnika. Tak w redakcji myślimy.

   • Zgodzę się z przedmówcą. Myślę że nawet gdybym znał kogoś kto ma taką „charakterystyczną” zielono-białą kurtkę to zastanawiałbym się grubo czy to możliwe, że to akurat ta osoba. Nie wspomnę już o tych dwóch w czarnych, takich kreacji to miliony w tym mieście. Prośba o rozpoznanie tych osobników to w tym przypadku jakaś kpina.

    • Z tymi milionami to chyba fantazja cię poniosła. Lublin to nie Pekin. Masz taką kurtkę i boisz się ,że cię ktoś dopasuje przez pasek na gębie?

   • Dopóki sprawcy nie są oskarżeni za zgodą policji wizerunek może być pokazany ……….nie będę pierwszy ani ostatni schodzicie na psy……?????

    • Naprawdę należało prześledzić komentarze aby się dowiedzieć, że już odpowiadaliśmy na ten temat, ale lepiej polecieć hejtem. Po raz siódmy tłumaczymy – zdjęcie było od Czytelnika a nie policji, stąd paski na twarzach.
     Swoje opinie warto podeprzeć argumentami 🙂
     Pozdrawiamy

 7. Jesteście niepoważni. Prosicie o pomoc w namierzeniu typów, a zasłaniacie im gęby. Brawo wy.

 8. Jasne jest to, że jak ktoś ich zna to rozpozna nawet po ciuchach.Pewnie często przebywają w tej samej grupie.

 9. Czego ryje tych ścierw są zasłonięte? Utylizować Zlodziejskie ścierwo!!!

 10. panowie i panie od kiedy sprawcy przestepst maja zakryte mordy zakonczylem podawanie ich personajuff ze zdjec wynika ze potrzebujacy wykrycia zlodziei robia sobie jaja ze spoleczenstwa

Z kraju

Polityka i społeczeństwo