Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Włamali się do samochodu i ukradli dzieciom prezenty na święta. Nagroda za wskazanie sprawców

Jak się okazuje złodzieje nie mają już żadnych skrupułów. Po włamaniu się do samochodu, zabrali znajdujące się tam prezenty dla dzieci.

Ciężko w jakikolwiek sposób nazwać złodziei, którzy w nocy z soboty na niedzielę z 17 na 18 grudnia, włamali się do jednego z samochodów stojących przy ulicy Lipowej w Lublinie. Auto było zaparkowane w pobliżu biblioteki KUL. Osoby uwiecznione na nagraniu z kamery monitoringu, około godziny 3:45 podeszły do czerwonego auta marki Citroen Berlingo.Po dostaniu się do środka splądrowali wnętrze auta. Tam znaleźli przygotowane prezenty dla dzieci.

W paczkach pod choinkę znajdowały się m.in. zabawki. Następnie zebrali prezenty i oddalili się w nieznanym kierunku.

Nasz czytelnik apeluje do wszystkich, którzy mogli widzieć zdarzenie bądź też rozpoznają wizerunek zarejestrowanych przez monitoring złodziei, o kontakt.

Za pomoc w ustaleniu sprawców włamania przewidziana jest nagroda. Kontaktować się można z naszą redakcją. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

2016-12-20 12:00:51
(fot. nadesłane)

38 komentarzy

  1. Twarze tej szlachty co nie pracuje szczelnie pozakrywane, bo paskudne i myślą niezmącone

  2. Jak ktokolwiek ma coś rozpoznać z tak słabego obrazu? Niby jest monitoring ale jest nic nie warty. Dlaczego nie wymieniono kamer i rejestratora na FullHD? Teraz do kogo pretensje jak coś się wydarzy, że nie wiadomo kto, tylko wiadomo, że stało się… Jak mamy rozpoznać ludzi jak zasłaniacie im twarz? no do jasnej ciasnej? To ma być rysopis w celu odnalezienia złodziei? po kurtkach? słabe!!…