690 680 960

Włamał się do domu siostry. Przed policjantami schował się na łóżku pod kołdrą

Zamojscy policjanci zatrzymali 43-latka, który włamał się do domu swojej siostry. Mężczyzna ukrył się przed mundurowymi na łóżku pod kołdrą.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Zamojscy policjanci otrzymali informację o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Zamość. Zgłoszenie wpłynęło od sąsiadów, którzy pod nieobecność właścicielki zauważyli zapalone światło.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce zauważyli ślady na śniegu i uchylone okno. Na łóżku pod kołdrą ukrywał się 43-letni mężczyzna. Okazało się, że to brat właścicielki, który od kilku dni pomieszkiwał w jej domu.

Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu. 43-latek miał prawie trzy promile. Mundurowi przewieźli włamywacza do aresztu. Tam po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

2017-02-07 15:24:38
(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

 1. Myślał pewnie, że co siostry to jego – tak po socjalistycznemu.

  Ale znam innego,który z mieszkania swojej matki emerytki wyniósł nie tylko telewizor, ale i jedyne radio.
  Tłumaczenie miał jedno:”Przecież mi były potrzebne”.

 2. Jeśli pomieszkiwał kilka dni to nie włamał się tylko pilnował dobytku Zapewne będąc pod wpływem zgubił klucze, to wlazł oknem. Miał zamarznąć w zaspie? Zapewne zmożony alkoholem zasnął pod pierzyną a nie ukrył się przed mundurowymi. Ale aferę trzeba zrobić. Żuk przytulił nielegalnie 250 tyś. to o tym cisza. Prezydent innego miasta chociaż zwrócił nienależne wynagrodzenie, nasz będzie się odwoływał.

  • Ty to potrafisz Mietek poszaleć

  • Mietek z całym szacunkiem ale napisz mi jeśli masz jaja ile Jarek dał kasy Tadkowi i porównamy ile kto kasy marnuje…

   • jakbyś miał „jaja” to byś takich głupot nie pisał-o…

   • Zapewne mniej niż Hajka swoim dała. Sama też sporo przytuliła. Tak ograniczony jesteś czy wściekły, że nie zdążyłeś się załapać? Zapominasz o drobnym szczególe. Pieniądze nie trafiły na prywatne konto Tadka i będą służyły społeczeństwu a nie złodziejom i kombinatom, jak w przypadku lewych interesów POpaprańców.

    • Wy wszyscy z pisu jesteście tacy sami jak coś się mówi o piwie to Wy na PO ale PO już nie ma i nikt tu nie mówi o nich że byli lepsi… A co do pieniędzy ze nie trafiły na prywatne konto Tadka to jesteś śmieszny… Niby taki biedny a skąd ma na te wszystkie fury i inne zabaweczki?

     • Zabaweczki Tadka są mniej warte od wilii Kwaśniewskiego w Kazimierzu. Jak myślisz? Który z nich może mieć problem z rozliczeniem? Bazowaniem na GW, TVN i Łonecie, krzywdę sobie wyrządzasz.

     • Jestem pewien że Tadek ma większy majątek jak Kwaśniewski… Nie dziwi Cię fakt, że udaje wielkiego biedaka, a wozi się luksusowymi samochodami i lata helikopterem?

  • prawo jest jak pajęczyna, bąk przeleci, muchę zatrzyma

 3. Dobrze, że nie pod spódnicą

 4. Niech ten pasożyt grzeje się u tego cwaniaka któremu sprzedał węgiel otrzymany z opieki społecznej !

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas