690 680 960

Wlała wódkę do butelki po napoju i poszła pracować. Pijana kasjerka stała za ladą

Przez całą zmianę popijała wódkę, wpadła pod koniec pracy. Sztuczka z alkoholem w butelce po napoju się nie powiodła. Kobieta odpowie przed sądem.

W niedzielę w nocy do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Puławach zadzwonił właściciel jednego ze sklepów na terenie miasta. Poprosił o interwencję policji w celu sprawdzenia trzeźwości jego pracownicy. Miał bowiem uzasadnione podejrzenia, że kasjerka może być nietrzeźwa.

Kobieta dziwnie się zachowywała, posiadała też przy sobie butelkę po napoju. W środku znajdowała się ciecz o silnym zapachu alkoholu. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze z alkomatem. Badanie wykazało, że kobieta miała aż 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalono, do butelki wlana była wódka, którą kasjerka popijała przez całą zmianę. Sprawa niebawem zostanie przekazana do sądu. Za podjęcie czynności zawodowych pod wpływem alkoholu, które to jest wykroczeniem, z kobiecie grozi kara aresztu albo grzywny.

(fot. lublin112)
2018-02-05 17:07:46

16 komentarzy

 1. Doktor Zoidberg

  „kasjerka może by nietrzeźwa” – polska trudny język. Kto u was pisze te artykuły, że w co drugim literówki i błędy.Redaktorki – niepełne podstawowe czy po prostu analfabetyzm wtórny? Od razu was uprzedzę, to nie hejt tylko stwierdzenie faktu.

  • Czy ktoś Pan/Panią z nas obraża? Wystarczy napisać maila, prywatną wiadomość na FB, że jest literówka, ale widocznie komuś sprawia frajdę obrażanie. Już się przyzwyczailiśmy, że są Czytelnicy, których stać na taki „gest” i napiszą poprawcie sobie literówkę, ale są i tacy, którzy czerpią z tego niezrozumiałą satysfakcję – z obrażania. Literówka poprawiona z by na być.
   Nie myli się ten co nic nie robi.

   Miłego wieczoru pomimo to.

  • Lepiej ci gościu ?

 2. Antek Szybka Szprycha

  Nie byliście w Tele ,Sezam’ na deptaku 🙂 tam to walimy w Gaz :))

 3. Czy ktoś wie o którym sklepie mowa?

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas