Wjechała na czerwonym na skrzyżowanie, zderzyła się z volvo

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej, było przyczyną dzisiejszego zderzenia dwóch aut na jednym z lubelskich skrzyżowań. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i volvo. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem kobieta jechała od strony ul. Lwowskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z jadącym od strony al. Unii Lubelskiej volvo.

Podróżujące pojazdami osoby, nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

59

(fot. lublin112)
2018-07-05 22:03:02

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Od lwowskiej ? To pod prąd jechała?

 2. Wiklinowy Nocnik

  standardowo picza w piczowatym aucie

 3. wjerzdzam z moja małą kuśką dziady moją e60

 4. Tristan Książe Porn-Walii

  Od ul. Lwowskiej jest sygnalizacja? Raczej wjazd na rondo Mohyły. Najprawdopodobniej kierująca VW jechała Al. Tysiąclecia od Młyna Krauzego i przecięła na czerwonym tor jazdy Volvo jadącego od Al. Unii Lubelskiej i nie piszmy, że jechała od ul. Lwowskiej ignorując wskazania sygnalizacji bo jest to niemożliwe…I, że tak podała Policja, bo musiałaby być nie stąd.

 5. Jerzy Gondol z Nadwisły

  Widzę tu ogromną bezduszność i brak empatii ze strony dzielnych policjantów, nie dość, że biedny pustak zniszczył dwa autka, (w tym jedno swoje), to jeszcze mandatem toto ukarali.
  Pewnie też jak na ironię gratisowymi punktami obdarowali.

 6. Nie chodzi tu tylko o babę, ale o wszystkich lubelskich kierowców! Przeprowadziłem się z Krakowa do Lublina prawie 4 lata temu i jeszcze na początku, każdy jak widział późne żółte to hamował, a teraz na porządku dziennym jest wjeżdżanie na skrzyżowanie na wczesnym czerwonym! Dlatego musiałem kupić kamerkę bo inaczej przez jakiegoś idiotę miałbym problem z udowodnieniem jego winny.

  • Jesteś pewien, że to lubelscy kierowcy a nie napływowa swołocz? Zajrzyj do aktów notarialnych kupowanych mieszkań a przekonasz się, że LU na blachach, to nie koniecznie rodowity lublinianin.

 7. Takiej czerwone kojarzy się z pracą czyli z czymś na kształt melona w obd..cie. Jak zamyka oczy, a otwiera zwieracz to niech nas Ci w niebie mają w opiece.Ktoś jej nie zrobił „po całośc” we wszystkie półki i to są skutki niewypałów miłosnych. Podpowiadam – 1. normalnie , 2.usta aż do bólu, 3. tył – potem prysznic.
  Na dokładkę w zgięty łokieć lub kolano (piersi jak ma odpowiednie) i skupi się na jeździe, a nie na myśleniu w co by jeszcze chciała.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport