Wjechał w stojące na pasie awaryjnym audi, potrącił znajdującego się obok kierowcę. Nie żyje 20-latek (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia młodego mężczyzny, który został potrącony po tym, jak jego pojazd uległ awarii na drodze ekspresowej. Przez kilka godzin występowały utrudnienia ruchu.

118 komentarzy

 1. Małolaty są teraz nieśmiertelne. Zero myślenia. Tatuś kupił samochód i się jeździ. Wracałam wczoraj do domu w nocy,przez skrobow po ścieżce rowerowej szło dwoje przygłupów. Nie po tej stronie,obok siebie o odblaskach nawet nie wspomnę. Zobaczyłam tylko plecy chłopaka, i blond kucyk (wiadomo) jakiejś małolaty. Także nie zdziwiła bym się jakby stał na tej ekspresówce nawet z otwartymi drzwiami i czegoś szukał na tylnym siedzeniu. Przyszłość narodu-także ten-nie mamy żadnej przyszłości.

  • pieprzysz takie głupoty, że na pewno nie masz przyszłości.

   • Moje dzieci nie maja. Będą żyły gdy około same bezmózgi bez podstawowego instynktu samozachowawczego(na które trzeba uważać bo zapewnienie samym sobie bezpieczeństwa to za trudne). Sadząc po inteligentnym komentarzu jesteś jednym z nich, a i pewnie coś takiego hodujesz….

 2. Ciekawe czy był ustawiony trójkąt ostrzegawczy?

 3. a trójkąt ostrzegawczy i światła awaryjne były ?

 4. Ludzie nie wiecie co się stało w audi może tylko kapcia złapał to wtedy też będziecie mówić aby odszedł od auta na parę metrów i czekał na pomoc? Potraficie tylko pisać głupie komentarze nie znając przyczyny! Opamiętajcie się zginął młody człowiek powinniście współczuć rodzinie bo to mógł być syn każdego z nas

 5. nie mam pojecia jak zachowal sie kierowca osobowki,niewiem czy mial wlaczone awaryjne, czy stal trojkat ..jednak zastanawiam sie po co kierowca busa wjechal na pas awaryjny. wg mnie to on ponosi wine za cale zdarzenie. A tak swoja droga to jezdze tamtedy bardzo czesto i widze ze ludzie sa nie nauczeni tego ze jest to droga szybkiego ruchu, ze obowiazuja tam pewne zasady.czasaem zwyczajnie zatrzymuja sie na awaryjnym na.. odpoczynek, czasem zatrzymuja sie by wyjac cos z bagaznika. Tak nie wolno, od tego sa MOP-y. Wspolczuje serdecznie

  • O jakich ty MOPach mówisz. Na całej trasie (starej S17) od kurowa do piask jest tylko jeden mop – w markuszowie i to na 60km tej trasy. Mop wierzchowiska nieczynny nie można się zatrzymać. A dalej w stronę Wawy mop sarny niedokończony dalej jest mop mroków na którym się można zatrzymać.

   • Zawsze można na dowolnym węźle zjechać 500 metrów zatrzyzmać się na lokalnej drózce i wrócić. Dodatkowe 1000-1500 metrów chyba ma sie nijak do ryzyka wypadku stając na pasie awaryjnym.

    • to paradoks, że ludzie myślą, że bezpieczniej jest się zatrzymać na pasie zwykłej drogi niż na pasie awaryjnym ekspresówki… to droga jest bardziej niebezpieczna, pas awaryjny jest właśnie po to!

    • chyba nie sadzisz ze MOPy beda co koilka kilometrow.

 6. nie wiem czy były awaryjne ale widać że były pozycje i pytam jeszcze raz co bus robił na pasie awaryjnym

 7. Ja nie mogę…opinie samych zawodowych kierowców a Ciekawe kto zna zasady zachowania się na drodze ekspresowej …??!!

 8. Winny rzecz jasna kierowca busa.
  Ci z busów do 3,5 tony (a w rzeczywistości to 3,5t lub więcej to one często na samej pace mają) to zakały transportu drogowego. Cała doba za kółkiem? Norma. Przelot Polska-Hiszpania bez odpoczynku? Jak korków nie ma…

  Z drugiej strony wiele takich wypadków kończyłoby się mniej tragicznie, gdyby ludzie nie traktowali pasa awaryjnego jak miejsca do pikników i rozwijania swoich zainteresowań technicznych. Stajesz na autostradzie lub ekspresówce awaryjnie? To nie szwędasz się po jezdni, tylko natychmiast za bariery i dopiero stamtąd dzwonisz po pomoc.

  • @Kuba a trójkąt to sam się ustawia?
   Czy może robisz sobie stumetrowy spacerek za barierkami bo przecież „zawsze” jest to możliwe. 🙂

   • Wyjęcie trójkąta to 5 sekund. Rozstawić go masz 100 metrów od samochodu, więc lepiej te 100 metrów przejść za barierami. Mała latarka z silnymi diodami LED kosztuje 30-40 złotych, kamizelka odblaskowa kilka złotych, a obie te rzeczy da się schować w schowku na rękawiczki.

    • koleś w busie nie widział, że zjeżdża z drogi, nie zauważył samochodu, a widziałby kamizelkę i trójkąt – i dopiero to spowodowałoby, żeby sobie na pas awaryjny nie zjechał… po co generalizujesz inne sytuacje, jak artykuł jest o jednej konkretnej sprawie?

    • @Kuba a gdzie zazwyczaj wozisz trójkąt?
     Tylko nie mów, że w schowku na rękawiczki.
     Aby wykonać pewne czynności zawsze jest chwila gdy jesteś obok samochodu.
     I po to właśnie jest ten pas awaryjny.
     A co na tym pasie robił kierowca busa?

     • Na klapie bagażnika. Wyjęcie go z uchwytu to jakieś 5 sekund właśnie.
      Zresztą w żadnym miejscu nie kwestionuję przecież winy kierowcy busa.

  • otworz firmę z busami , płac godnie, płac za noclegi w trasie, drugi kierowca na zmianę, i napisz mi kiedy się dorobisz… a jak nie masz pojęcia o życiu to morda w kubel

   • Czyli nieważne jest zdrowie i życie zatrudnionego pracownika oraz innych użytkowników dróg?
    Nawet jeśli ty i twoja rodzina jest tymi użytkownikami? (nawet na chodniku).
    Ważne aby się dorobić kosztem czyjegoś zdrowia i życia???
    @Gad – Co za bandycki komentarz!!!

   • Dziękuje, ale biedowania i druciarstwa nie lubię 🙂
    Firmę mam, ale nie ta branża 🙂

 9. Bo Audice to u mechaników niech stoją a nie na expresówkach.. Audi uczulenia dostało bo nie dziury na wiochach tylko nowy asfalt zobaczyło a bardzo dawno czegoś takiego nie widziało.

 10. Chłopak miał pecha najwidoczniej tak miał zapisane w niebie

  • pewnie. wszystko wyjaśnia niewidzialny stwórca. ktoś choruje – Bóg tak chciał. ktoś umiera – Bóg tak chciał. operacja się uda – dzięki Bogu. weź się ogarnij…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL