Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w stojący przed przejściem dla pieszych radiowóz. Miał prawie dwa promile

Większej wpadki nie mógł się raczej spodziewać kierowca motoroweru, który poruszał się po mieście znajdując się pod wpływem alkoholu. Wjechał w oznakowany radiowóz policji.

Do zdarzenia doszło w czwartek na ul. Nadstawnej w Biłgoraju. Około godziny 16:00 patrolujący teren miasta funkcjonariusze, zatrzymali się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, aby umozliwić znajdującym się na pasach osobom, bezpieczne pokonanie jedni. Po chwili w tył radiowozu uderzył motorower.

Jak się okazało, mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w tym wypadku radiowozu, i najechał na jego tył. Jednak po chwili wyszło na jaw, że do zdarzenia przyczynił się również stan, w jakim znajdował się kierowca jednośladu.

Badanie alkomatem wykazało, że 29 – letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty a następnie za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. policja)
2018-08-17 11:28:49

8 komentarzy

  1. Doigrałeś sie bimmer dziadu jeden hehe

  2. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

    Szkoda, że tylko tak się skończyło, a mogło być o wiele piękniej

  3. Nadział się.

  4. całe szczęście już emeryt

    I pewnie nie udało mu się ,,dogadać”…

  5. A funkcjonariusze nie potrzebowali opieki medycznej, i 100% płatnego świadczenia zdrowotnego.Pytam dlatego że zauważyłem prawidłowość tego zachowania u stóżow prawa .