690 680 960

Wjechał rowerem na czerwonym, zderzył się z dwoma samochodami (wideo)

W miniony piątek w Ustrzykach Dolnych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Rowerzysta zderzył się z dwoma pojazdami osobowym.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w miniony piątek na jednym ze skrzyżowań w Ustrzykach Dolnych.

Rowerzysta zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowanie, niemal wprost pod koła jadącego pojazdu. Na szczęście nie doszło do tragedii. Cyklista upadł na jezdnię.

Jak się okazało do sytuacji doszło z powodu awarii linki hamulca w rowerze.

(fot. wideo Policja Podkarpacka)

51 komentarzy

  1. Zapamiętajmy sobie dobrze ten film, bo przez następne 10 lat będzie krążył po internetach jako przykład typowego pedalarza. Aż z Bieszczad trzeba materiały kompromitujące rowerzystę sięgać. Nie dało znaleźć się czegoś bliżej?

  2. Czy Ci wjeżdżający na zielonym nie zdawali sobie sprawy, że rower nie zatrzyma się w miejscu? Następnym razem wyjadą przed ciężarówkę i się skończy przekonanie, że pierwszeństwo daje nieśmiertelność.

    • A jak by tam był przejazd kolejowy i jechał pociąg? Mało to takich przypadków było z udziałem rowerzystów… Żal już nawet podejmować z Toba jakiej kolwiek dyskusji, niestety pogrążasz się sam w swoich wypowiedziach konsekwentnie od kilku lat.

  3. Dokładnie tak.Pier…..e o szopenie.Pali się czerwone i ciśnie po pedałach bez zamiaru zatrzymania się.Hamulec naciska dopiero jak samochody wjeżdżają na skrzyżowanie.Doje….ć mandat z 1000 Pln to się nauczy respektowania świateł.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas