Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał pod prąd na rondzie. Takie zachowanie na drodze jest karygodne (wideo)

Wczoraj na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską kierowca jednego z pojazdów wjechał pod prąd. Niestety, pomimo błędu popełnionego na drodze, kontynuował swoją jazdę.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską w Lublinie. Nasz Czytelnik zarejestrował kierowcę pojazdu osobowego, który wjechał pod prąd na rondzie im. bł. ks. bp. Władysława Gorala.

Osoba kierująca tym samochodem, wjechała pod prąd, pomimo widocznego znaku zakazującego wjazdu w tym miejscu. Co najgorsze, dalej kontynuowała jazdę, stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym.

Tego typu postępowanie na drodze może prowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Tomasz)

23 komentarze

  1. A nawet nie ma czasu spojrzeć na znaki ani się rozpatrzec bo podjeżdża ci czlowieku z tyłu z przodu i z boku stado baranów i żądają szybszej nieostrożnej jazdy.A jak to jest z wami kierowcy którzy przez nonszalancję i swoją dumę i wyniosłość powodujecie wypadki? Czy potrzebny jest ten stres te nerwy,karetki pogotowia, straży,policji.Czy warto teraz stać z policja godzinę albo dwie i marznąć i opisywać wypadek.Koszt wypadków finansowy w województwie lubelskim w 2022 roku to miliard 800 milionów zł,a gdzie straty moralne,a jak wycenić bezcenne ludzkie życie i zdrowie.A jeszcze jest piętnaście województw oprócz lubelskiego, ciekawe jakie tam są koszty

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo