690 680 960

Zabrakło mu odwagi na spotkanie z policjantami. Poszukiwany schował się w tapczanie

Młody mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymanie przez policjantów schował się w tapczanie. Nie udało mu się jednak przechytrzyć funkcjonariuszy. Za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec poszukiwanego 21-latka prawomocne wyroki pozbawienia wolności. Młodzieniec został już przewieziony do zakładu karnego i będzie tam przebywał rok i 9 miesięcy.

Policjanci ze Szczebrzeszyna w miniony weekend w trakcie obchodu swojego rejonu odwiedzili jedną z posesji na terenie gminy Szczebrzeszyn. Mundurowi przypuszczali, że może tam przebywać mężczyzna, który unikał zasądzonych kar i ukrywał się od pewnego czasu przed wymiarem sprawiedliwości.

Drzwi policjantom otworzyła matka poszukiwanego. Kobieta zapewniała funkcjonariuszy, że syna nie ma w domu. Jednak policjanci nie uwierzyli w jej słowa i postanowili sprawdzić pomieszczenia domu. W jednym z pokoi odnaleźli mężczyznę. Okazało się, że 21-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w tapczanie.

Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Zamościu wydał pięć nakazów doprowadzeń do zakładu karnego. 21-latek był karany za kradzieże i włamania. Mężczyznę poszukiwała również Prokuratura Rejonowa w Zamościu celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych. Poszukiwany 21-latek trafił do policyjnego aresztu, a później do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższy rok i 9 miesięcy.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Może się bał, że wywiozą go do lasu jak te niepełnoletnie dziewczyny pod Warszawą.

  2. Czy ktoś się czuje przez to bezpieczniejszy?

    • Tak. Czuję się bezpieczniejszy. Ja i mój majątek czujemy się bezpieczniejsi. A dlaczego złodziej ma łazić na wolnosci? Zaraz mu coś znowu w oko wpadnie.

  3. Ale się schował. Tylko mu nogi wystają. Ha ha ha

  4. Zdjęcie ilustracyjne pierwsza klasa 😉

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas