Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. – Proszę uważać na tego pana

Przytomność umysłu i zastosowanie zasady ograniczonego zaufania w tym przypadku zapobiegły zderzeniu pojazdów na skrzyżowaniu. Nasz Czytelnik przesłał nam nagranie z komentarzem – Proszę uważać na tego pana.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z al. Unii Lubelskiej. Kierowca pojazdu marki Audi, jadąc od strony ronda przy zamku, zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i wjechał na czerwonym świetle wprost przed pojazd naszego Czytelnika.

Należy nadmienić, że zielone światło do jazdy w kierunku ul. Zamojskiej świeciło się już dłuższą chwilę. Dzięki przytomności umysłu i obserwacji sytuacji na drodze przez naszego Czytelnika, nie doszło do zderzenia.

2018-09-17_07-38

2018-09-17_07-39_Pd- filmik

2018-09-17_07-39_Pd- filmik(2)

2018-09-17 07:40:26
(fot. nadesłane Piotr)

Zobacz również

39 komentarzy

  1. tez czesto lubie sobie na poznym czerwonym wjechac ale robie to elegancko i sie rozgladam i nigdy wypadku nie mialem , zreszta mam chipa na 350 koni w swojej e60 535d i jakby co to zawsze mam dynamit w nodze i mam dobra technike jazdy ale zgadzam sie ze wiekszosc na drodze to dziady biedaki w skodach bez umiejetnosc i tacy nie powini na czerwonym jezdzic. Na mnie juz kilku trabilo to tylko otwieralem szybe i sie ironicznie do dziadow usmiechalem hehehehehe smieje ise z was konfidenci co strzelacie z ucha sasiadow pewnie tak samo jak latacie z kamerkami i wszystko nagrywacie hehehehehe biedaki

  2. Do redakcji: powyższy komentarz bimmera można uznać za przyznanie się do łamania przepisów drogowych, sugeruję przekazanie ip tego pajaca do KMP z prośbą o wszczęcie postępowania.

  3. żeby uważać na tego kierowcę, trzeba widzieć jego twarz a jeśli nie to chociaż numery rejestracyjne, bzdurny artykuł!

  4. ten kraj jest chory

    W sumie to nie dziwię się ze ludzie niechętnie zagłaszają takie rzeczy i filmiki na policję…i zastanawiam się po kiego policji w takim zgloszeniu adres zglaszającego ,tel itd? …przecież nawet głupi by się domylił ze tylko po to aby „umilic ” takiemu zgłaszajacemu życie…jest czarno na białym kto gdzie i kiedy dopuscił sie złamania przepisów za kierownicą i to powinno wystarczyć …a nie jakieś zupełnie zbedne dane personalne zgłaszajacego ,nie mające nic wspólnego z tym co się stało ,a raczej nagrało ..ale chory kraj ,to i chore przepisy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi