690 680 960

Widziano ją ostatni raz w połowie grudnia 2017 r. Gdzie jest Teresa Ludwik?

Biłgorajscy policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Biłgoraja. 58-letnia Teresa Ludwik ostatni raz widziana była w połowie grudnia 2017 roku.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju prowadzą poszukiwania zaginionej 58-letniej Teresy Ludwik zamieszkałej w Biłgoraju.

– Kobieta ostatni raz widziana była w połowie grudnia 2017 roku. 58-latka do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną – informuje sierż.szt. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Rysopis zaginionej: wzrost: ok.168 cm; sylwetka średnia, pochylona do przodu; waga około 72 kg; twarz okrągła; włosy siwiejące, proste do ramion; uszy średnie; nos prosty średni; oczy szare jasne; uzębienie niepełne.

Ubiór: Kurtka zimowa pikowana kol. ciemno-granatowego, czapka z pomponem kol. niebieskiego, spodnie kol. czarnego, torebka kol. srebrnego.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionej lub miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 40 lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem 997 lub 112.

2018-03-09 16:05:29
(fot. Policja Biłgoraj)

Jeden komentarz

  1. W piątek około godz 12 45 widziałem kobietę która szła w kierunku Lublina od strony lasu Dąbrowa na 100% miala granatową kurtkę i miała torbę granatową na kółkach która ciągnęła

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!