690 680 960

Kto widział zaginionego Juliana Oleszczaka?

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju poszukuje zaginionego Juliana Oleszczaka z Bukowiny w gmina Biszcza. 79-latek w miniony poniedziałek wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

Mężczyzna w dniu 18 grudnia około godziny 8 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna miał ze sobą czarną torbę podróżną.

Rysopis zaginionego – wzrost 165 cm; waga 50 kg; sylwetka szczupła; włosy siwe, proste; oczy jasne; twarz pociągła; uszy średnie, lekko odstające; nos średni, garbaty; uzębienie brak.

Mężczyzna ubrany był w kapelusz koloru granatowego, kurtkę koloru granatowego, spodnie z materiału w kolorze ciemnym, buty typu kamasze.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju dzwoniąc na nr tel. 84 686 82 10 bądź też nr alarmowy 997/112 lub najbliższej jednostki policji.

2017-12-24 13:47:53
(fot. Policja Biłgoraj)

Jeden komentarz

  1. Oby szczesliwie odnalazł się cały i zdrowy. Tak sobie myślę, że skoro miał podrozna torbę, to może pojechał gdzieś do rodziny, może w rodzinne strony z dzieciństwa (mój stp stryj tak robił, potragil na weekend przyjechać pociagiem do mojej babci, 500 km od domu i nic nie mówiąc rodzinie).

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…