Kto widział zaginioną 16-latkę z Piszczaca?

Policjanci poszukują 16-letniej Angeliki Świejko, która w dniu 26 sierpnia około godziny 8:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

W minioną sobotę o godzinie 8 nastolatka wyszła z domu i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania. Po raz ostatni telefonicznie kontaktowała się z matką w dniu zaginięcia po godzinie 16. Nie powiedziała wówczas, gdzie się znajduje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis: wzrost 160 cm, waga 45 kg, uszy, normalne, twarz szczupła, włosy – długie, proste pomalowane na rudo, oczy jasne, szczupła budowa ciała

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu ul. Czerwonego Krzyża 3, tel. 83 375-62-10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki Policji.

2017-08-30 09:52:43
(fot. Policja Biała Podlaska)

30 komentarzy

 1. CHLOPIE MYSLISZ ZE CHLOPAKI NIE MAJA CO ROBIC TYLKO ABY ZAJMUJA SIE JAKIMS BACHOREM OTRZASNIJ SIE TO TEZ SA LUDZIE MAJA TEZ SWOJE PROBLEMY ZYCIOWE I WIELE INNYCH NICH SZUKANIE GOWNIA,,, MAJA CHWILE TO SZUKAJA NIE MAJA TO INNE SPRAWY MAJA NA GLOWIE CHLOPIE

 2. Jeżeli ktoś zamieszcza tutaj informację o zaginięciu TO PROSI O UDZIELENIE POMOCNEJ INFORMACJI. Jest to sytuacja tragiczna dla rodziny i tu Idiotyczne wpisy bezmózgowców nikogo nie bawią a świadczą tylko o wyjątkowej prymitywności.

 3. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  Po pierwsze AnGelika. AnGelika tak mają pruje się pewnie z jakimś BraYankiem, i jak jej się znudzi wróci do domu może nawet z brzuszkiem. Moim zdaniem to pokolenie po prostu dobrze wpirdol nie dostało, a teraz takie 14 czy 16 maja się za dorosłych, i jak wróci to jeszcze rodzice będą przepraszać i prosić o wybaczenie. Nie umiecie wychowywać to nie róbcie.

  • Już najmądrzejszy nadworny komentator lublin112 ocenił wszystkich dookoła i już wie co się wydarzyło gdzie i z kim i co kto robi. Twoje dzieci chodzą i się prują po kątach z kim popadnie i dlatego oczywistym dla Ciebie jest, że wszystkie inne dzieci też tak robią? Już oceniłeś rodziców, że nie potrafią wychowywać dzieci? Czy Ty mierzysz wszystkich swoją miarą? Współczuję Ci nudnego życia, siedzisz tylko tu i komentujesz każdy artykuł który się pojawia. A wydawane przez Ciebie osądy o człowieku na podstawie jego imienia nie wymagają chyba żadnego komentarza i świadczą jedynie o Twojej „inteligencji”. Uwierz Twoje podpisy i komentarze nie są ani zabawne,ani nigdy nic nie wnoszą ani mądrego ani konstruktywnego Dno, dno i kilometr mułu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS