690 680 960

Na widok strażnika miejskiego wybuchnął śmiechem a potem chciał go przejechać samochodem

Nietypowe zakończenie miała interwencja straży miejskiej związana z zaparkowanymi na zakazie autami. Jeden z kierowców chciał potrącić strażnika.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w czwartek w Chełmie. W godzinach popołudniowych patrol strażników miejskich przeprowadzał interwencję związaną z dwoma autami które w rejonie Placu Łuczkowskiego wjechały w zamkniętą dla ruchu pojazdów część miasta. Strażnicy zgodnie z procedurami wypisali kierowcom wezwania do stawiennictwa się w siedzibie Straży Miejskiej, które umieścili na przedniej szybie za wycieraczką a następnie zaczęli przygotowywać blokady na koła. W tym momencie pojawiło się dwóch mężczyzn, jeden z nich na widok strażników „wybuchnął” głośnym śmiechem.

Następnie nic sobie nie robiąc z interwencji w stosunku do jego pojazdu, wsiadł spokojnie do auta, uruchomił silnik i zamierzał odjechać. Gdy funkcjonariusz poprosił go o okazanie dokumentów, ten stwierdził, ze ich nie posiada. Strażnicy zdecydowali się więc na wezwanie na miejsce policji. Wtedy siedzący w aucie mężczyzna odrzekł, ze nie ma na to czasu a następnie w kilku epitetach podsumował działania strażników. Na te słowa, funkcjonariusz postanowił uniemożliwić kierowcy odjechanie i polecił, by ten opuścił auto.

Kierujący oplem był jednak niewzruszony na to polecenie i nie szczędząc epitetów ruszył do przodu. Jednak po kilku metrach auto się zatrzymało a kierowca wrzucając wsteczny bieg zaczął cofać wprost na funkcjonariusza. Ten odskoczył na bok wtedy pojazd uderzył w stojące obok inny samochód. Wtedy kierowca momentalnie odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawa została zgłoszona na policję i obecnie trwają jego poszukiwania.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-08-30 08:30:13

13 komentarzy

 1. Cieć miejski chodził sobie po jezdni ?? A miał kamizelkę ??
  Cała ta akcja pokazuje jak nieudolna i zbędna jest straż miejska…

  • Zbędna czy nie, też za nimi nie przepadam, ale bez przesady, zyeb genetyczny chciał potrącić człowieka i uszkodził mienie, pomijając atak na wykonującego swoje obowiązki funkcjonariusza publicznego – powinien mieć zarzut usiłowania zabójstwa. Tak powinno działać prawo, byłby porządek, a tak… mamy kraj rozmemłanych ciot pozwalających sobie na wszystko i nie szanujących żadnego porządku. Jakby mu policjant przeszllifował perfidny ryj po bruku to nauczyłby się szacunku. W Stanach za taki manewr użyto by broni. Mam nadzieje, że mu dowalą przynajmniej zawiasy!

   • Zeusie – napisałeś wszystko to co i ja chciałbym wyrazić. Dzięki.
    Należy ostro traktować podobnych rozwydrzeńców.
    Strażników można z różnych względów nie lubić, tak samo jak policji, ale powołano ich do egzekwowania prawa i dopóki sprawują te funkcje macie się temu podporządkować smrody.
    I tyle w temacie.

   • w stanach nie ma straży miejskiej!
    tam masz policję, policje federalną, policje wywiadowczą, policje antyterrorystyczną, anty narkotykową, ATF (alkohol tytoń broń) policję dla zwierząt i jeszcze jakieś
    ale nie straż miejską..

    • Jesteśmy w Polsce a nie w Stanach…

    • Aleś ty głupi ha ha zapomniałeś dodać jeszcze Strażnika Texasu ha ha…. Jesteśmy w Polsce i w Polsce jest taka formacja jak Straż Miejska lub Straż Gminna…..

   • Popieram bez dwóch zdań. Sam bym tego lepiej nie określił

   • jeba. spoleczniakow

    Co z ciebie z frajer

 2. O ile dobrze pamiętam czasy kiedy radzono nad powołaniem formacji odciążającej prace policji, był zamiar nazwanie tej formacji Policją Municypalną, stanęło na nazwie „Straż Miejska”.
  Można się z tym nie godzić, strażników nikt nie każe kochać, ale dopóki istnieje ta instytucja należy ich tolerować. Taką mają pracę, takie funkcje spełniają jak policja, a nawet najbardziej zakuty gimbus powinien wiedzieć, że gdyby nie było policji to byłby niezły kogel- mogel w naszym narowistym społeczeństwie.

 3. Bo w Chełmie jest strasznie dużo CHAMÓW, chamstwo na każdym kroku.

 4. ****** ich od razu.Szkoda na ****** i ******** kasy.

  • Szkoda, że jakiś redakcyjny cenzor, nazywany dla niepoznaki moderatorem, wykropkował większość tego co tak od serca chciałeś nam przekazać.
   Twój komentarz nie tylko stał się nieczytelny, ale stracił na ekspresji wypowiedzi, racz powtórzyć, może tym razem nie ocenzurują.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce