690 680 960

Dwie osoby ranne po zderzeniu aut na ul. Orkana AKTUALIZACJA

Wczoraj na ul. Orkana doszło do zderzenia trzech aut. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Lubelska policja opublikowała nagranie momentu wypadku.

Do wypadku doszło w środę około południa na ul. Orkana, w rejonie skrzyżowania z ul. Kaczeńcową.

– Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego KMP w Lublinie, kierująca peugeotem jadąc ul. Orkana od strony Armii Krajowej, skręcając w lewo w ul. Kaczeńcową, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu audi, wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie audi uderzyło w czekającego na wyjazd z ul. Kaczeńcowej nissana – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierująca peugeotem oraz kierowca audi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

AKTUALIZACJA

W związku z prośbą KWP Lublin nagranie zostało usunięte, że względu na toczącej się postępowanie.

2017-01-12 10:42:59
(fot. Kadr filmu – KWP Lublin)

22 komentarze

 1. Kierująca nawet nie musnęła hamulca, a czasu miała aż nad to by zatrzymać pojazd. Powinna stracić prawo jazdy dożywotnio!

  • Nawet jak wyjechała, to było mnóstwo czasu na zahamowanie, a ona jakby w ogóle nie reagowała. Może by to zupełnie nie uchroniło od kolizji, ale zmniejszyło na pewno szkody. To jest plaga – kierowcy często nie reagują na zmiany sytuacji tylko jak zacznie manewr, to nie zrezygnują, nawet żeby spowodować katastrofę. A to jest ewidentny brak wyszkolenia i umiejętności.

   • Zachowała się jak kot, który jak zacznie biec w poprzek drogi to za cholerę się nie zatrzyma (ani nie zawróci).

   • Fakt, miała mnóstwo czasu żeby zauważyć jadący pojazd i go przepuścić, a nawet powinna to zrobić bo jak mogła go nie zauważyć? Ale realia jazdy w wykonaniu niektórych kobiet i nie tylko wyglądają w sposób taki, że postrzeganie otoczenia przez kierującą kończy się metr przed maską a wszystko co jest poza tym zasięgiem – niech się dzieje wola losu.

    • Skąd wiesz szowinisto że ty nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji jak ona o ile kiedykolwiek udało ci się zrobić prawo jazdy

     • Miła Olu – to, że ja się kiedyś znajdę, albo nie znajdę w takiej sytuacji wcale mnie nie przekonuje, żebym nie mógł obśmiać dziś i teraz, zachowania się tej opisanej tu trąby.

  • A może się źle czuła. Niestety o wypadek nie trudno. Dożywotnio to powinni tracić prawojazdy pijaki, co jeżdża na podwojnym gazie i niosą zagrozenie zycia i ci co nadmiernie predkosc przekraczaja i wyprzedzaja na 3.

 2. ale urwala!ale to bylo dobre!ja wiedzialem,ze tak bedzie

 3. Ehhh, to już się robi nudne… Jak zwykle młodzik w BMW, kupionym za pieniądze rodziców, powoduje wypadek bo myślał że zdąży. Trochę brawury, tył napęd i 3 auta uszkodzone. Brawo

 4. Ja wiem że to odruch ale szkoda że audi z całym impetem nie wjechało w 206. Bo tylko taka nauczka tej pani pomoże w przyszłości. No i pj na 5 lat za głupotę.

  • Człowieku trochę pokory bo kiedyś jakieś audi może wjechać z impetem w ciebie i wtedy nie będzie ci do śmiechu o ile będziesz miał się jeszcze czym śmiać

 5. Nie chcę wydawać osądu, ale wydaje mi się że, biały samochód przed nią, mógł jej zasłonić widoczność, co nie zmienia faktu że powinna ostrożnie wychylić się i ocenić czy przejedzie

  • Ja też mam takie wrażenie jakiś czas temu byłem w podobnej sytuacji i to wszystko rozgrywa się bardzo szybko nie tak jak na tym filmie gdzie wydaje nam się że wszystko można zrobić nawet cofnąć zdarzenie

 6. A swoją drogą – a Audi to świateł nie włącza?

 7. a niby co BMW to niby szpan ? szmelc wiekszość to kilkunatoletnie trupy owszem zdarzają się fajne egzemplarze ale to rzadkość szpan to Ferrari Leksus itp. co drugi chłopak ze wsi ma takie trupy wiec gdzie ten szpan ?????

 8. Ewidętnie białe auto zasłoniło jej widoczność ! Wg was miała dużo czadu bo to filmik z kamerki w rzeczywistości to są ułamki sekund

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas