Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obsza: Broń i amunicja na posesji 44-latka

W środę biłgorajscy policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Obsza. Mężczyzna posiadał bez zezwolenia broń i amunicję.

Wczoraj policjanci z Biłgoraja weszli na jedną z posesji na terenie gminy Obsza. Mundurowi ustalili, że znajdujący się tam 44-latek może posiadać broń palną.

– Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, bowiem w jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli broń palną, tzw. samoróbkę oraz 23 sztuki amunicji. 44-latek przechowywał broń i amunicję w pomieszczeniu gospodarczym – informuje st.sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Mieszkaniec gminy Obsza odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

2017-01-12 11:59:24
(fot. Policja Biłgoraj)

6 komentarzy

 1. Dyrdymałko prasowy

  Jak się będzie tłumaczył, że chciał ruszyć na pomoc „biednym braciom w Chrystusie” np. w Donbasie, albo Syrii, to cały Episkopat Polski będzie go bronił.

  • a jak będzie się tłumaczył, że broni demokracji, to KOD z Nowoczesną, PO i bolszewikami z Razem będą blokować Sejm

 2. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Pewnie teraz zastanawia sie kto „uprzejmie doniósł komu trzeba” – a jak sie domyśli a odbędzie już „swoje” i „wróci do siebie”…
  Może się okazać, że donosiciel (ka) wyjdzie z domu w pełni sił fizycznych i umysłowych, a zapomni do niego wrócić.

  • Odniosę się do ostatniego zdania przedmówcy…
   Kiedy z jakiegoś durnego powodu mój ówczesny kierownik („na trolejbusach” w MPK), że jak to ujął „hipotetycznie” mnie zwolni, to ja mu również „hipotetycznie” uświadomiłem, że po wyjściu z Zakładu nie jest On anonimowym, rozpływającym się w otoczeniu człowiekiem i czy chciałby się oglądać za siebie będąc np. na spacerze, czy mu ktoś nie chce, oczywiście „hipotetycznie”, kosy sprzedać?
   Spotkany niedawno w jednym z super marketów, na moje „dzieńdobry”, dał nura między regały.

 3. Poszczególne ekipy rządzące rozbroiły polskie społeczeństwo tak, że w potrzebie mus samemu sobie coś skonstruować, albo prosić amerykańców o obronę Polski.
  Czy może ktoś wie, czy posiadanie osadzonej na sztorc kosy jest jeszcze legalne, cz jak bejsbolowy kij, zakazane?

Z kraju