Z koparki wyciekł olej napędowy. Doszło do kolizji

W środę rano na ul. Jana Pawła II doszło do kolizji auta osobowego z dostawczym. Częściowo do zdarzenia przyczynił się wyciek substancji ropopochodnej z koparki. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Moment kolizji zarejestrował nasz Czytelnik Dariusz.

2016-09-28 16:40:52
(fot. wideo Dariusz)

6 komentarzy

  1. hehe, jeszcze go ten komandor poprawił na koniec

  2. przecież to widać wyraźnie że osobówką chciał zmienić pas bo stała koparka ale nie spojrzał w lusterka ani na prawo i za wcześnie skręcił ja nie rz wjechałem na dużą plamę oleju przy prędkośc 70km na ha i jakoś nic się nie stało żadnego poślizgu nie miałem

  3. Zmieniał pas a nie wpadł w poslizg

  4. No jak wy nie rozróżniacie zmiany pasa od poślizgu no to wam współczuję!! Widać ewidentnie, że tył auta uciekł w prawo. A tak w ogóle to dla czego częściowo wyciek przyczynił się do kolizji? Gdyby nie wyciek, nie było by kolizji, prosta sprawa. Winę ponosi tylko i wyłącznie koparkowy i to on odpowiada za kolizję. Kierowca niebieskiego sprzęta w tym przypadku jest poszkodowanym, łącznie z kierowcą Komandora. Sprawa powinna zostać na miejscu zakończona przez Policje i wina po stronie Koparki!! Ciekawy jestem jak sprawa się zakończyła, chłopaki, brońcie się, bo Policja wam nie pomoże!!

    • właśnie tak sprawa się skończyła, winę poniósł operator koparki, dodatkowo nie zabezpieczył ponad 100 metrowego wycieku oleju, a trójkąt też leżał chyba z siedzeniem, a nie na ulicy….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!