Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niesamowity film o Lublinie. Musisz to zobaczyć!

Nasz Czytelnik Piotr wykonał tysiące zdjęć, a następnie połączył je w jeden film. Fotografie zostały zrobione na terenie Lublina w 2015 roku, po czym misternie ułożone w niemal dziesięciominutowe nagranie. Musicie to zobaczyć!

2016-07-19 20:52:55
(fot. wideo Piotr)

48 komentarzy

 1. ale tam jest błąd po angielskiemu ;/

 2. nudne i bez fabuły

 3. Brakuje mu trochę do niektórych timelapsowych filmów z pięknych miast. Kilka fajnych ujęć, niektóre bez sensu. Film dobry dla mieszkańców do obejrzenia za 20 lat ALE nie do promocji miasta. Więcej zabytków, skansenu, zalewu, miejsc historycznych dla miasta, lepiej dobrać muzykę, skrócić o połowę i będzie pięknie 😉

 4. Dobre ,ciekawe,nie ma co psuć gościowi humoru krytyką i mierną oceną,

 5. Fajny film o Lublinie. Czy rozpoznajecie wszystkie miejsca. Ja nie zawsze jestem pewna. Super pomysł.

 6. Ech ta „Polska w ruinie” …

 7. Witam wszystkich, jestem autorem tego filmu i wracałem, aby przeczytać wasze komentarze. Zauważyłem, że pojawiali się niejedni sympatyczni krytycy, ja osobiście chciałem im podziękować za pozytywną opinię i za to, że spróbowali mi podpowiedzieć, czego brakuje jeszcze w filmie, czyli: komuś brakowało widok Zalewu Zemborzyckiego, Skansenu, Ogrodu Botanicznego, itp. Cieszę się, że niektórym osobom się spodobało moją animację. To jest niby moja wstępna praca, dopiero zaczynam się rozwijać, a żeby być profesjonalistą to jeszcze trochę mam drogi a nawet trzeba mieć super wypasione sprzęty… Dzięki waszej opinii zachowam na przyszłość 🙂 Nie obchodzą mnie opinie hejterów, po prostu oni nie mają argumentów, żeby powiedzieć co jest nie tak, zresztą nie zwracam na to uwagi. Dodam jeszcze, że ten film jest złożony TYLKO ze zdjęć, nie ma w tym żadne nagrywane wideo. Dlaczego w ten sposób realizowałem? Ponieważ, brakuje mi funduszy na lepszy sprzęt z funkcją wideo Full HD. Tak się stało, że miałem lustrzankę bez funkcji nagrywania kamer. Zrobiłem animację tyle ile mogłem. Z podkładem muzycznym, wybrałem bardziej dynamiczny, ponieważ tak odczuwam pracę w tym filmie. Chciałem inny lepszy dźwięk wziąć, ale niestety były płatne w dolarach i dlatego sobie odpuściłem. Gdybym nagrywał wideo na pewno sytuacja wyglądałaby inaczej, sam rozumiem jak to działa. Nie pomyślałem o tym, że ta animacja ma związek z reklamą, może jest, ale raczej wolałem inaczej to przekazać, że miasto Lublin ma wyglądać jak jest a nie jak w Hollywood. W obecnym mieście dużo się zmienia i dlatego zostało tylko wspomnienie, o ile udało mi się ich udokumentować wszystko. Jeśli komuś się nie podoba, nikt nie każe, żeby go obejrzał. Tyle na wszystko, pozdrawiam 🙂

 8. Rewelacja pieknie pokazany Lublin mimo,ze wiele osob juz wyjechalo lub odeszlo zawsze bedzie w moim sercu natchnieniem na kolejne dni warto tutaj Zyc!

 9. Moim zdaniem lipa. Autor na pewno się starał, ale efekt nie powala. Po za tym trochę już zdezaktualizowany, bo radio taxi siódemki już dawno nie istnieje.

  • Najpierw OBEJRZYJ słownik ortograficzny, a potem się wypowiadaj, bo póki co lipa to stan twojej wiedzy z języka polskiego.