Jeden zatrzymał się przed przejściem, drugi potrącił pieszą

Na początku lutego na ul. Orkana doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Moment wypadku zarejestrował nasz Czytelnik.

Do zdarzenia doszło na początku lutego na ul. Orkana w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Szaserów. Nasz Czytelnik wyjeżdżając z ul. Biedronki zarejestrował moment potrącenia na przejściu dla pieszych. Na nagraniu widzimy jak kierowca na prawym pasie oczekuje, aż piesza przejdzie, natomiast kierujący pojazdem na lewym pasie nie zatrzymuje się i dochodzi do potrącenia kobiety.

W tym całym zdarzeniu najbardziej zastanawiające jest, dlaczego żadna z osób, których było kilkanaście w pobliżu, nie ruszyła na pomoc poszkodowanej. Nawet kierowca pojazdu, który potrącił pieszą nie wysiadł od razu i nie podszedł do niej tylko najpierw wycofał, a następnie podjechał do niej prowadząc konwersację przed otwarte okno. Kobieta przez kilkadziesiąt sekund nie była w stanie podnieść się z kolan.

 

2018-03-10 11:32:41
(wideo nadesłane Michał)

22 komentarze

  1. Sytuacja z piątku filaretów w dół do Jana Pawła przy rondzie z Zana ,zielone światło ludzie przeszli dziewczyna dochodzi do krawędzi wysepki i …. musi się zatrzymać bo jakiś mega jołop wyprzedza mnie i przejeżdża jakimś małym gównianym autem wielkości pralki o numerach WW coś tam. I co pało zadowolony jesteś wyczynu?!!!

  2. dużo winy jest przez prawoskręt do spa, jeżdżę tamtędy codziennie i widzę jak wyprzedzają na przejściu dla pieszych bo inni skręcają do spa. najlepsze że jest tam ograniczenie do 40 a jeździ się z minimum 70.
    zapraszam panów z radarem do dorobią do kasy miejskiej.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska