690 680 960

Drzewo runęło na opla. Kierująca została uwięziona w aucie

W czwartek po południu na ul. Ruskiej, podczas nawałnicy, jedno z drzew runęło na opla. Kierująca pojazdem wyszła ze zdarzenia bez szwanku, ale pojazd nie nadaje się do jazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w rejonie skrzyżowania ul. Ruskiej z ul. Podzamcze. Kierująca oplem czekała już na wyjazd z ul. Ruskiej w kierunku ronda przy zamku. W pewnym momencie podmuch wiatru przewrócił drzewo stojące na pasie zieleni, które następnie upadło na pojazd. Kierująca została uwięziona w pułapce z gałęzi i konarów. Na pomoc przyszli strażacy, którzy uwolnili kobietę. Jak się okazało, nie doznała ona żadnych obrażeń. Strażacy usuwali powalone drzewo przez kilkadziesiąt minut. W rejonie zdarzenia utworzyły się ogromne korki.

 

2017-03-02 20:46:27
(fot. wideo lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Gdzie komentarze ekologów dotyczące wycinki drzew? Ciekawe czy z Waszej polisy OC wypłacą odszkodowanie.Drzewa w skwerkach,parkach i lasach,a nie przy ulicach.

  • Twoja próba usprawiedliwienie rzezi drzew losowym przypadkiem przewrócenia drzewa przez wiatr jest nie na miejscu gdyż obecnie zdrowe się wycina masowo a chorymi i spróchniałymi nikt się nie interesuje i przewraca je wiatr.. taka patologia…! Stare lub chore drzewo zagrażające bezpieczeństwu zawsze było można wyciąć trzeba było tylko trochę starań żeby to potwierdzić!

 2. Czekam tylko na komentarze, że to była wina kierującej.

  • A niby czyja? Przecież gdyby nie jechała właśnie tamtędy, opel byłby cały;-)

  • Wina kierowcy autobusu. Gdyby on nie jechał i ona mu nie ustąpiła, drzewo spadło by za nią 🙂

 3. [..] z ofiarami, pseudo ekolodzy z pisu sa z wami, Żuk król developerów wam nie zaszkodzi.

 4. Minister Szyszko to „ludzki pan”. Poprzednio jak też był ministrem w rządzie PiS, to wymyślił obwodnice przez dolinę Rospudy, setki kilometrów ekranów przy drogach biegnących przez pola to też jego wymysł. Teraz wycina puszczę, zmienia prawo łowieckie, odstrzeliwuje żubry i pozwala na totalną rzeź drzew w miastach. Nawet „szeregowy poseł od kota” się tym zainteresował. Nie ma jak „dobra zmiana”!

 5. Ciekawe jaka rejestracja,chyba LU

  • A jaka ma być w Lublinie jak nie LU.

  • A jakie to ma znaczenie w całej tej sytuacji? Nieważne, że w środku był człowiek, nieważne,że mogło się to skończyć dużo gorzej, ale najważniejsze jaka była rejestracja.

  • Rejestracja LLB. Widziałem Opla na lawecie

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…