Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wiadomo już, jak doszło do rodzinnej tragedii w Stasinowie. Mężczyzna zanim zmarł, spadł ze schodów

Wszystko wskazuje na to, że 49-latek wracając pod wpływem alkoholu do domu spadł ze schodów. Kiedy matka dowiedziała się o jego śmierci, źle się poczuła. Jej życia również nie udało się uratować.

Prokuratura Rejonowa w Radzyniu Podlaskim wszczęła śledztwo w sprawie śmierci syna i matki, jakie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Stasinów. Jak już informowaliśmy, na jednej z posesji zmarł 49-letni mężczyzna. Kiedy policjanci prowadzili czynności, matka mężczyzny źle się poczuła. Jej życia również nie udało się uratować.

Z dotychczasowych ustaleń wiadomo już, że wszystko zaczęło się od wieczornego spotkania dwóch braci przy butelce alkoholu. Obaj mieszkali na tej samej posesji, jednak w oddzielnych domach. Późnym wieczorem 49-latek udał się do siebie. W środku nocy, a dokładnie przed godziną 2:00, jego brata zaniepokoiło, że w sąsiednim budynku wciąż uruchomione jest oświetlenie. Postanowił sprawdzić co się stało.

Kiedy poszedł do domu brata, znalazł go leżącego na podłodze w kałuży krwi. O wszystkim zaalarmowane zostało pogotowie ratunkowe. Pomimo starań ratowników, życia 49-latka nie udało się uratować. Zgodnie z procedurami, o wszystkim powiadomiono policję. Zamieszanie sprawiło, że o śmierci syna dowiedziała się matka mężczyzn, której wcześniej z uwagi na jej problemy zdrowotne o niczym nie informowano.

W wyniku tego kobieta źle się poczuła, więc na miejscu ponownie pojawił się zespół ratownictwa medycznego. 86-latka straciła jednak przytomność i ustały jej funkcje życiowe. Natychmiast rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową, ta jednak nie przyniosła skutku.

Śledczy prowadzą czynności w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci 49-latka. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Wstępne oględziny wykazały, iż przyczyną śmierci mężczyzny były obrażenia spowodowane upadkiem ze schodów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Brajanek (ten od Dżesicy)

    No i… wieczne odpoczywanie racz im dać Panie

  2. Stare durnie nachlać się nie mogą…. Ile podobnych historii słyszałam

  3. Jak lubisz wypić to nie buduj piętrowej chałupy.