690 680 960

Weź udział w konkursie na najbardziej innowacyjne pomysły biznesowe

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, Grupa TRIGON oraz ControllingOnline ogłaszają konkurs na najbardziej innowacyjne pomysły biznesowe! Masz pomysł na biznes a nie masz środków na realizację? Ten konkurs jest dla ciebie.

Konkurs skierowany jest do osób, które mają pomysł na własny biznes, ale nie mają środków na jego realizację. Zwycięzca otrzyma spółkę wyposażoną w pakiet usług mentoringowych i doradczych oraz możliwość inwestycji grupy kapitałowej TRIGON. Nie czekaj – wypełnij formularz i spełnij marzenia o własnej firmie!

Głównym celem Start Start-Up jest wsparcie kreatywnego myślenia biznesowego i rozwój przedsiębiorstw na terenie Województwa Lubelskiego. Na celowniku znajdują się pomysły tworzące nowe rozwiązania, jakość i funkcjonalność. Podczas III etapów organizatorzy zapewnią uczestnikom kompleksowe wsparcie niezbędne do założenia własnej firmy.

Do finału wytypowani zostaną autorzy trzech pomysłów. Ich zadaniem będzie przedstawienie swojego start-upu przed jury oraz udzielenie odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące ich realizacji. Start Start-Up to szansa na nawiązanie przydatnych kontaktów biznesowych, pozyskanie finansowania i inspiracji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2015 r. Więcej informacji na www.lpnt.pl

2015-10-14 07:03:38
(fot. LPT)

4 komentarze

  1. Ja mam innowacyjny pomysł.Ruszyłby całą gospodarkę i wiele firm by rozwineło skrzydła.Zlikwidować obowiazkową składkę zus i podatek dochodowy i ten za magazynowanie towaru. Co wygrałem?!

  2. to proponuje obnizyć emerytury wszystkim emerytom z mundurówki,ktorzy mają 40 lat i pobierają „należne” emerytury.MSW szasta hajsem jak nikt inny.A byłoby z czego wypłacać,gdyby każdy brał swoje pieniąze,a nie jakiś debil wymyslił piramide finansową.Do tego,gdyby zus nie budował za nasz hajs kolejnych siedzib i kolejnych miejsc dla urzedników,to moze i byłoby z czego wypłacać.Nie ośmieszaj się.Wierzysz w bajki z telewizji.Zus to zwykła mafia.Płacisz jej haracz,utrzymujesz z tego urzedników,a dla ciebie zostanie po 40 latach 500zł.

    • Ale ja się z Tobą totalnie zgadzam. Tylko że nie można ot tak zlikwidować składki ZUS, ani podatku dochodowego, bo to spowoduje inne problemy.

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin