690 680 960

Wandale grasowali w Bełżycach. Pogięte znaki, połamane drzewa, toaleta w rzece

Niszczyli wszystko, co stanęło na ich drodze i nie mogło się przeciwstawić. W jednym z ładniejszych miejsc w Bełżycach grasowali wandale.

W sobotę rano mieszkańcy Bełżyc zauważyli, że w rejonie ulicy Kazimierskiej dokonano wielu zniszczeń. Nocą połamane zostały ozdobne drzewa na skwerze, a ustawioną w rejonie przystanku toaletę, wrzucono do rzeki. Przy okolicznych ulicach poprzewracane zostały znaki, zaś tablice z nazwami ulic powyginane.

Mieszkańcy są zbulwersowani działaniem wandali. Jak wyjaśniają, musiało ich być kilku, gdyż jednej osobie trudno by było dokonać tak dużo zniszczeń.

Swój sprzeciw wobec tego typu działaniom wyrażają też licznie pod zdjęciami zniszczeń, jakie opublikowano na profilu „Jestem z Bełżyc„. Jak ustaliliśmy, strat dokonano na szkodę Urzędu Miasta w Bełżycach oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich.

(fot. za Jestem z Bełżyc)
2018-06-09 21:53:59

16 komentarzy

 1. Monitoring tam mają czy jeszcze nie dotarł ?

 2. wyszedł pewnie jakiś mocny turbodopalacz – wyzwalający dodatkowe, ukryte pokłady mocy witalnych,
  Zagięcie czasoprzestrzeni w Bełżycach.

 3. Czyżby manewry wojsk obrony terytorialnej?

 4. a co robili policjanci – znowu spali w krzakach.

 5. Nazwanie toi toia toaletą, zbyteczny eufemizm.

 6. TO NA WSI NIEWIEDZA KTO TO ZROBIŁ???? WIESNAKI O WSZYSTKICH WSZYSTKO WIEDZA KILKA POKOLEŃ WSTECZ. WIEC DZIWNE ABY TUTAJ NIE BYLO WIADOME.

 7. Hahaha bełżyckie gangstery.

 8. Zabawa w Fujarkowicach udana!

 9. Chamski ryj to cie zrobil. Nie obrazaj żłobie innych. Ktos tylko prawde napisal i przyznaje mu w stu procentach racje sadzac po wypowiedzi

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas