690 680 960

Walentynkowy spektakl muzyczny „d: AMORE” w Janowskim Ośrodku Kultury. Mamy dla Was zaproszenia

W Ośrodku Kultury w Janowie Lubelskim odbędzie się walentynkowy spektakl muzyczny „d: AMORE”. Dla naszych czytelników mamy cztery zaproszenia na to wydarzenie.

W niedzielę 17 lutego w Ośrodku Kultury w Janowie Lubelskim odbędzie się walentynkowy spektakl muzyczny „d: AMORE”. Amore to po włosku miłość, to również synonim pasji i namiętności. Samo słowo miłość jest tematem przewodnim większości znanych szerokiemu gronu odbiorcy utworów, które zapisały się w historii muzyki rozrywkowej włoskiej, francuskiej, czy anglosaskiej. Dlatego właśnie „d:Amore” to podróż muzyczna śladami miłości.

Nierozerwalną częścią składową przedstawienia będą oczywiście wyjątkowe utwory powstałe właśnie w latach 60. – Dalidy, Elvisa Presley’a, The Beatles, czy Roberty Flack. Bohater, będący w związku ze słynną piosenkarką Dalidą, słowami piosenek i przy akompaniamencie muzyki granej na żywo – czasem wzruszająco, czasem z przymrużeniem oka -stawia pytania o to, czym byłby świat, gdyby nie miłość.

„d:Amore” to spektakl nie tylko dla zakochanych, bo też nie jest to widowisko jedynie o miłości. To także historia o wierze w siebie, w swoje marzenia, o chęci wydostania się z ciasnych reguł, w które wtłacza nas społeczeństwo, o potrzebie wolności i samorealizacji. Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku, więc poruszana jest w nim nie tylko tematyka miłości ale i wojny w Wietnamie, wolności obyczajowej, rewolucji seksualnej, a nawet strajków ’68. Tłem są wideoprojekcje, które tak niesamowicie sprawdziły się przy poprzedniej produkcji Palladiniego, „Ciao Ciao Bambina”.

Sprzedaż i rezerwacja biletów dostępna jest pod nr tel. (15) 87 24 677. Dla naszych czytelników mamy cztery zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć wystarczy w komentarzu pod postem na naszym profilu na Facebooku wyrazić chęć swojego uczestnictwa w wydarzeniu. Laureatów ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Walentynkowy spektakl muzyczny „d: AMORE” w Janowskim Ośrodku Kultury. Mamy dla Was zaproszenia

(fot. wideo – nadesłane)

5 komentarzy

  1. Oj tam cztery. Dwa chętnie przytulę.

  2. Chetnie pojde

  3. Wyrażam ochotę by pójść

  4. Bardzo bym chciała, zaprosiła bym byłego męża. Bardzo go kocham…

  5. Marze aby tam pójść

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas