Wakacje w Lubelskim Klubie Jeździeckim

Lubelski Klub Jeździecki przygotował na nadchodzące wakacje liczne atrakcje dla najmłodszych. Warto skorzystać z propozycji „Półkolonii w siodle”.

29 czerwca w Lubelskim Klubie Jeździeckim dla dzieci ruszają „Półkolonie w siodle”. Będzie można poćwiczyć intensywnie jazdę konną, podszkolić teorię w blokach edukacyjnych z zakresu budowy, pielęgnacji, ras, obsługi, hodowli koni oraz jeździectwo w teorii.

Będą także zajęcia z elementami woltyżerki. Gry i zabawy z udziałem Drużyny Wojów Nadwieprzańskich „Czarny Odyniec.” Pokazy jeździeckie w wykonaniu profesjonalistów. Rozwijające zajęcia i gry w stajennej świetlicy. Ogniska i konkursy na świeżym powietrzu wśród zieleni. Zajęcia w stajni, nauka czyszczenia, siodłania itp. W ostatni dzień turnusu odbędą się zawody koleżeńskie

Dla profesjonalistów natomiast organizowane są 18 lipca „Zawody Regionalne i Towarzyskie” w skokach przez przeszkody, 5 eliminacje pucharu Lubelszczyzny, a także Memoriał Jana Morawskiego.

W czasie wakacji szkółka jeździecka pracować będzie pełna parą a zajęcia będą prowadzone przez cały tydzień. Pod koniec wakacji planowane są następne Pokazy Szkółki Jeździeckiej podsumowującej cały sezon jeździecki.

2015-06-19 08:58:57
(fot. LKJ)

10 komentarzy

 1. a gdzie adnotacja, że artykuł jest sponsorowany?

 2. Skoro tak to dlaczego nie wspominacie o innych koloniach i wyjazdach tematycznych? Znajomy wasz to organizuje? A może coś podpłacone, bo to „niekomercyjne” wydarzenie jest obwieszone po słupach na całym mieście

  • Pozwolisz, że my będziemy decydować o tym co jest na tej stronie a co nie, co jest komercyjne a co nie i jakie do nas przychodzą treści i jakie treści się pojawiają. Temat dotyczy LKJ jako LKJ i czasu, który mogą spędzić w nim dzieci w czasie wakacji. To, że jest na słupach niech sobie będzie, poza tym wiele organizacji i firm przesyła do nas materiały prasowe i nie są one traktowane jako komercyjne. Jeżeli coś jest ciekawe i godne uwagi piszemy o tym.

   • Róbcie co chcecie. Ale nie wciskajcie mi i innym którzy myślą, że kolonie za pieniądze to jest wydarzenie niekomercyjne

  • +1 dla Ciebie.

 3. A może w takim razie wiecie, czy odbywają się jeszcze obozy jeździeckie z LKJ? Bo skoro jest szkółka w wakacje, czyli konie zostają, to chyba nie ma obozu?

  • Ewa, a co to za problem zadzwonić do LKJ i się zapytać? Chociaż faktycznie. Nie wiadomo do którego zarządu dzwonić…

 4. a gdzie mogę uzyskać szczegółowe informację ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska