690 680 960

W wyniku pożaru stracili dach nad głową. Apel o pomoc dla rodziny z Mołodiatycz

W minionym tygodniu w środę w Mołodiatyczach wybuchł pożar w jednym z domów jednorodzinnych. Ogień strawił niemal wszystko. Trwa zbiórka pieniędzy, które mają pomóc pogorzelcom w odbudowaniu domu.

Do pożaru domu doszło w środę 17 czerwca w Mołodiatyczach w powiecie hrubieszowskim. Ogień niemal doszczętnie strawił wyposażenie znajdujące się w środku i większą część dachu.

W przeciągu kilku godzin rodzina straciła nie tylko dom, ale i dorobek całego życia. Większość rzeczy strawił ogień, a to co udało się wyciągnąć nie nadaje do użytku. W jednej chwili rodzina została bez niczego.

Dom był nowy, rodzina mieszkała w nim zaledwie 2 lata. Trwa zbiórka pieniędzy na pomoc w odbudowie domu. Tutaj można pomóc rodzinie odbudować to, co straciła – Odbudujmy dom rodzinie Kot

W imieniu poszkodowanych przez żywioł, dziękujemy za pomoc.

(fot. nadesłane)

9 komentarzy

 1. a ubezpieczenie? o tym sie nie panieta

  wspolczuje rodzinie ale polisa nie jest droga mozna bylo pomyslec dawno

 2. Popieram xyz ubezpieczenie na rok to wydatek około max 400 zł i jakieś pieniądze się zwrócą.
  Wiem z doświadczenia bo sam mieszkam w domu 85 letnim po modernizacji i rozbudowie.
  Dom został ubezpieczony zaraz po zakończeniu i dalej kontunuje.
  Warto ubezpieczyć.
  Pozdrawiam

 3. czyżby chińskie solary ?

 4. buduje się dom ze 200 metrów, za setki tysięcy i mamy uwierzyć, że zabrakło kilkaset złotych rocznie na ubezpieczenie?

  ktoś choruje na bardzo rzadką, nierefundowaną chorobę – pomoc jak najbardziej się należy, sprawa losowa i nie do przewidzenia, nikt nie chce być na miejscu chorego.
  ktoś cwaniakuje i skąpi na niezbędne wydatki (jak ubezpieczenie), bo ryzyko niskie, a jak się coś stanie to poprosimy obcych ludzi o pomoc – idźcie w cholerę! oby jak najmniej takich!
  pomagając, tylko uczymy innych, że ubezpieczenia są zbędne. każdy niech osądzi sam, jak postąpić. ja ich olewam…

 5. Do ? ,powiedz nam wszystkim w jaki to sposób te „chińskie ” solary ,mogły by spowodować pożar ,bo nawet dzieci wiedzą że taki solar grzeje płyn ,a płyn grzeje wężownicę w zasobniku CWU i nie ma praktycznie możliwosci żeby taki solar spowodował jakiekolwiek zagrożenie pożarowe .A apropo chińskich solarow ,czy paneli fotowoltaicznych ,to akurat zdecydowana wiekszosć jest produkowana w chinach ,nawet tych znanych firm

  • przecież widać, ze pożar powstał na piętrze nad garażem…dziwne…bo tam kuchni pewnie nie ma…chyba że to tablica esami i cała rozdzielnia była w garażu…bo zwykle przy drzwiach wejściowych jest…ale to przecież nowa instalacja…wygląda to tak jakby ktoś w pokoju na piętrze z papierosem zasnął…

 6. Skończcie pier…. ć o tym braku ubezpieczenia , ubezpieczenie budynków jest obowiązkowe ale kwota wypłaty nigdy nie pokryje całych strat .

  • Mylisz się we wszystkim co piszesz:
   1. nikt tu nie pier…. – tylko mówi o stanie faktycznym,
   2. ubezpieczenie budynku, jeśli nie jest wspomagane kredytem bankowym, wcale nie jest obowiązkowe,
   3. nie wiem dlaczego ubezpieczenie na konkretną sumę z wyliczoną do tego konkretną składką ma nie pokryć strat. Wytłumaczysz? No chyba, że masz na myśli podanie wartości nieruchomości zaniżonej o połowę, żeby składka była niższa – to wtedy faktycznie może ci się nie zwrócić…

   A oprócz powyższych punktów wszystko co piszesz ma sens. czyli przecinek i kropka – chociaż nie, tam nie powinno być spacji przed interpunkcją… Jednak cały twój wywód jest bezwartościowy 🙂

  • Oj Ula, coś tam słyszałaś, ale nie do końca zrozumiałaś. Ubezpieczenie jakich budynków jest obowiązkowe ? Bo domu jednorodzinnego na pewno nie.

   Samych właścicieli domu szkoda.

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas